10 بهترین مکان در ایلینوی برای بازدید – فقط چمدان دستی

ایلینوی یک ایالت باورنکردنی در ایالات متحده برای بازدید است. با شهرهای حماسی مانند شیکاگو، سواحل زیبا و پارک های ایالتی خیره کننده، این یک مکان عالی برای تعطیلات است. بهترین از همه، تعداد زیادی از بهترین مکان‌ها در ایلینویز در سراسر ایالت وجود دارد.

همه اینها بدان معنی است که سخت ترین کار شما این است که همه آنها را در سفر خود بفشارید.

بنابراین، برای اینکه کارها کمی برای شما آسان‌تر شود، می‌خواستم مکان‌های برتر خود را در ایلینوی که فکر می‌کنم دوست خواهید داشت به اشتراک بگذارم. من در سراسر ایلینوی سفر کردم و آن را دوست داشتم. مطمئنم شما هم همینطور.

به هر حال، دیگر هیچ سر و صدایی نیست! در زیر به بهترین مکان های ایلینوی برای بازدید نگاهی بیندازید. سفر شگفت انگیزی داشته باشید!

1.) پارک ایالتی پالیزید می سی سی پی

بهترین مکان های ایلینوی برای بازدید از رودخانه

یک نقطه محبوب برای کسانی که عاشق فضای باز هستند، بازدید از پارک ایالتی پالیزید می سی سی پی یکی از بهترین کارهایی است که در ایلینویز انجام می شود.

در محل تلاقی رودخانه‌های اپل و می‌سی‌سی‌پی، منطقه‌ای است که می‌توانید ساعت‌ها، اگر نه روزها، به کاوش در آن بگذرانید. زمانی که به اینجا رسیدید، کمی برای پیاده روی در مسیرها، اسکی در زمستان یا کفش برفی در میان برف پودری اختصاص دهید.

از همه مهمتر، پارک ایالتی می سی سی پی پالیزیدس دارای حدود 15 مایل مسیرهای ناهموار و مسیرهایی برای کاوش است. در آن نقطه، در حین پیاده‌روی، برای دیدن برخی از بهترین مناظر، نقطه موک‌آوت را بررسی کنید.

گشت و گذار در اطراف و از میان غارهای آهکی، تپه های سر به فلک کشیده و دره های جنگلی واقعا خیره کننده است. این امر مخصوصاً اگر در حال انجام یک سفر جاده ای در سراسر ایالت هستید و می خواهید پاهای خود را دراز کنید، صادق است.

اگر هوس ماجراجویی‌های بیشتری دارید، همچنان می‌توانید به صخره‌نوردی معروف هندی هد و خواهر دوقلو بروید و فراموش نکنید که وسایل خود را به همراه داشته باشید.

بیشتر بخوانید: بهترین کارها در شیکاگو

2.) جنگل ملی Shawnee

بهترین کارها برای انجام در طبیعت ایلینوی ایالات متحده آمریکا

یکی دیگر از نقاط فضای باز عالی در ایلینوی، جنگل ملی Shawnee است. در حاشیه جنوب غربی واقع شده است، یکی از بهترین کارهایی است که می توانید در ایلینوی انجام دهید، زمانی که به سمت جنوب به میسوری یا کنتاکی می روید.

پس از همه، این درست در جنوبی ترین نقطه ایلینویز برای یک جنگل است.

بهترین مکان ها در ایلینوی برای بازدید از آبشار

یکی از جاذبه های اصلی در جنگل، باغ خدایان است که یک صخره باشکوه است که کاملا خیره کننده است.

یک مسیر رصدی کوتاه در اطراف این منطقه زمین‌شناسی وجود دارد و اگر کوهنوردی معتدل هستید، بسیار آسان است. فقط همیشه مسئولانه پیاده روی کنید و به توصیه های محلی گوش دهید. هیچکس یک کوهنورد بی پروا را دوست ندارد

اوه، و آبشار جکسون را نیز فراموش نکنید.

3. راکفورد

بهترین مکان ها در ایلینوی برای بازدید از باغ ژاپنی

شهر راکفورد که در شمال ایلینوی واقع شده است، یک نقطه توقف عالی برای استراحت در شهر است، زیرا در سفر جاده ای از ایالت عبور می کنید.

در واقع، این سومین شهر بزرگ ایلینویز است و چیزهای زیادی برای انجام و دیدن دارد.

هنگامی که به اینجا رسیدید، حتماً از باغ های ژاپنی اندرسون دیدن کنید. گفته می شود این باغ یکی از بهترین باغ های ژاپنی در کل ایالات متحده است. عنوانی که راکفورد بسیار به آن افتخار می کند. در ماه های تابستان بین ماه های مه و اکتبر باز است، مکان عالی برای گذراندن چند ساعت خنک است.

راستش را بخواهید، چشم انداز باغ نیز باشکوه است. پل‌های پرآذین، فانوس‌های ژاپنی، و بتکده‌های خیره‌کننده وجود دارد که باعث می‌شود این نقطه بسیار آرامش بخش باشد.

بهترین کارهایی که می توانید در آسیاب آبی ایلینوی ایالات متحده انجام دهید

پس از آن، مطمئن شوید که موزه روستای میدوی را بررسی کنید و درباره شخصیت و تاریخ محلی ایلینوی بیشتر بدانید.

اوه، و فراموش نکنید که موزه تاریخ طبیعی بورپی را بررسی کنید.

هزاران نمایشگاه دارد و مکانی عالی برای بررسی همه چیز از اسکلت دایناسورها تا اکوسیستم های محلی است که در این منطقه شکوفا شده است. در حال حاضر، من احتمالا آن را شبیه به یک تجربه بسیار کسل کننده ساخته ام، اما به من اعتماد کنید، اینطور نیست!

4.) پارک ایالتی راک گرسنه

بهترین کارها برای انجام در طبیعت ایلینوی ایالات متحده آمریکا

شاید بیشتر به خاطر آبشارهای باشکوهش محبوب باشد، بازدید از پارک ایالتی استاروید راک یکی از بهترین چیزها در ایلینوی است. زیبایی طبیعی آن بازدیدکنندگان زیادی را از سرتاسر ایالات متحده به خود جذب می‌کند و در زمانی که اینجا هستید ارزش آن را دارد که به آن نگاه کنید.

مسیر اکتشاف 13 مایلی یکی از مسیرهای مورد علاقه بازدیدکنندگان است – اگرچه اگر یک کوهنورد مشتاق نباشید، می تواند بسیار سخت به نظر برسد. اگر مطمئن نیستید، یک تور با راهنما رزرو کنید.

5.) شیکاگو

بهترین کارها در ایلینویز ایالات متحده آمریکا شیکاگو اسکله

همه ما در مورد شهر بادخیز می دانیم، درست است؟

خوب، بازدید از مکان های حماسی شیکاگو به راحتی یکی از بهترین کارهایی است که می توانید در ایلینوی انجام دهید، اگر می خواهید یک شهر پر جنب و جوش داشته باشید.

اگر عاشق پارک‌های قدیمی و این چرخ و فلک حماسی هستید، باید به اسکله نیروی دریایی بروید. فقط مطمئن شوید که این بلیط های اکسپرس را قبل از رسیدن به آنجا رزرو کنید زیرا می خواهید از هر گونه صف جلوگیری کنید.

زمانی که در اینجا هستید، برخی از رستوران های خوشمزه، موزه های باشکوه، یک مرکز خرید بسیار وسیع و حتی یک زمین گلف مینیاتوری را در خود جای داده است.

وقتی در این منطقه هستید، می‌توانید نمایش‌های زنده را تماشا کنید و به قایق‌سواری نیز بروید. هنگام غروب آفتاب و مشرف به شیکاگو ارزش آن را دارد. پس از آن، حتماً پارک هزاره را بررسی کنید، به مؤسسه هنری بروید و دروازه گلود را ببینید. لوبیای عظیم شیکاگو!

بیشتر بخوانید: بهترین کارها در شیکاگو

6.) آلتون

بهترین کارهایی که باید در یادبود ایلینوی ایالات متحده انجام دهید

آلتون یکی دیگر از مکان‌های فوق‌العاده برای توقف به عنوان بخشی از سفر جاده‌ای برای بازدید از برخی از بهترین کارهای ایلینویز است. برای یک مکان نسبتا کوچک، مقدار شگفت انگیزی برای ارائه دارد.

هنگامی که اینجا هستید، مطمئن شوید که برخی از کارهای حماسی را که باید انجام دهید، بررسی کنید. دیدن برکه پادشاه، موزه خانه جین آستن و باغ آلتون. همه فوق العاده هستند.

آه، و فراموش نکنید که بلوف های سنگ آهک نیز در آلتون باید ببینید. آنها را می توان در کنار رودخانه می سی سی پی مشاهده کرد.

در نهایت، برای یک هدیه، به سفال گلی می سی سی پی بروید. سفال های محلی آنها همگی به صورت محلی و با عشق ساخته می شود. شما فقط می توانید بگویید.

7.) سایت تاریخی ایالت کاهوکیا موندز

بهترین کارها در تپه ایلینوی ایالات متحده آمریکا

مکان تاریخی ایالتی کاهوکیا ماوندز با مساحت 2200 هکتار، بهشتی برای علاقه مندان به تاریخ است. اگرچه فکر نکنید که فقط مورخان عاشق این مکان هستند، اما این یکی از بهترین کارهایی است که در ایلینوی انجام می شود که درست در مرز میسوری و شهر سنت لوئیس است.

ببینید، در اینجا، بقایای باستان‌شناسی یکی از فرهنگی‌ترین تمدن‌های بومی ماقبل تاریخ در شمال مکزیک را خواهید دید.

گفته می شود که سایت تاریخی ایالت کاهوکیا موندز محل زندگی حدود 10000 تا 20000 نفر بوده است. بسیاری از آنها افراد موفقی بودند، سازندگان. با تعداد زیادی بقایای کشف شده تا به امروز.

امروزه می توانید به منطقه باز 800 هکتاری دسترسی داشته باشید، یک تور با راهنما داشته باشید یا خودتان در این منطقه قدم بزنید. آه، و فراموش نکنید که از گالری نمایشگاه های مرکز تفسیری، Monks Mound، Grand Plaza و Mound 72 دیدن کنید.

8.) اسپرینگفیلد

بهترین مکان ها در ایلینوی برای بازدید از شهر

پایتخت ایالت ایلینویز شهر دوست داشتنی اسپرینگفیلد و مکانی است که بازدید از آن در سفرهای جاده ای آسان است.

زمانی که آبراهام لینکلن در آنجا متولد شد و تاریخ آمریکا را در خود جای داده بود تا همه چیز را بدانیم.

بیشتر سازه‌ها و مکان‌های توریستی در اسپرینگفیلد درباره لینکلن هستند، بنابراین اگر از طرفداران او هستید یا می‌خواهید چیزهای بیشتری درباره او بدانید، این مکان مناسب شماست.

حتماً سایت تاریخی ملی لینکلن، ساختمان قدیمی ایالت را بررسی کنید و به کتابخانه ریاست جمهوری آبراهام لینکلن و موزه بروید. همه آنها تاریخچه مفصلی دارند و دارای آثار باستانی زیادی هستند که مربوط به رئیس جمهور لینکلن است.

می توانید از خانه او، کتابخانه ریاست جمهوری و مکان های دیگری که به نام او نامگذاری شده است دیدن کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین کارها در شیکاگو

9.) جاده بزرگ رودخانه

بهترین کارها برای انجام در ایلینویز ایالات متحده غروب آفتاب

جاده گریت ریور جریان رودخانه می سی سی پی را دنبال می کند که بیش از 550 مایل در امتداد لبه غربی ایالت است. اگر در سفر جاده ای در ایلینویز هستید و کاملاً در آرامش هستید، این مسیر عالی است که باید دنبال کنید.

در طول مسیر، می توانید از شهرهای کوچک غرب میانه آلتون، گالن و گرافتون نیز دیدن کنید. همه آنها توقف های کوچک عالی هستند.

جاده بزرگ رودخانه بسیار متفاوت از بزرگراه‌های بزرگ شیکاگو یا خیابان‌های شلوغ است، بنابراین می‌توانید واقعاً وقت خود را برای قدردانی از مناظر اینجا صرف کنید.

فقط فراموش نکنید که برای لیست پخش سفرهای جاده ای خود برنامه ریزی کنید! هیچ کس رانندگی کسل کننده را دوست ندارد. من می گویم، هر چه جذاب تر، بهتر است (حداقل برای آهنگ ها).

10. المهرست

بهترین کارها در آسیاب بادی ایلینوی ایالات متحده آمریکا

Elmhurst از نظر فنی بخشی از شیکاگو است، حومه غربی وسیع‌تر شهر است.

وقتی در شهر هستید، موزه‌های هنری، پارک‌ها و مکان‌های خرید را خواهید دید. وقتی به سمت غرب می‌روید برای بازدید بسیار عالی است و ارزش یک توقف چند ساعته را دارد.

هنگامی که اینجا هستید، موزه هنر المهرست، موزه هنر لاپیداری لیزادرو و سرزمین سافاری را بررسی کنید (برای نام بردن از چند مورد)

اوه، و فراموش نکنید که از Brewpoint Coffee دیدن کنید تا برخی از بهترین دم‌نوش‌های این منطقه را ببینید.

بیشتر بخوانید: بهترین کارها در شیکاگو

10 بهترین کار برای انجام در شیکاگو


بهترین های بریتانیای کبیر را بررسی کنید!

بنر آگهی کتاب سفر فقط چمدان دستی بریتانیای کبیر


برای ویدیوهای سفر به کانال یوتیوب ما بروید!