10 بهترین کار برای انجام در هالیفاکس، نوا اسکوشیا – فقط چمدان دستی

شهر هالیفاکس برای بازدید بسیار زیبا است. و از بسیاری جهات دروازه ای برای کاوش در مکان های زیبای نوا اسکوشیا است. همانطور که گفته شد، جذابیت و تاریخی نیز دارد که ارزش گذراندن چند روز برای کاوش را دارد. این امر به ویژه در مورد بهترین کارهایی که در هالیفاکس انجام می شود و با پای پیاده به آسانی قابل دسترسی است صادق است.

نه تنها این، اگر می خواهید در سفرهای یک روزه برخی از خطوط ساحلی نوا اسکوشیا شرقی را نیز کاوش کنید، این شهر یک پایگاه کاملاً عالی است. ما دوست داشتیم به یاروی نمادین پگی برویم و به سمت شهر زیبای لوننبورگ رانندگی کنیم.

هک، ما همه را دوست داشتیم!

بنابراین، برای کمک به شما در استفاده حداکثری از زمان، می‌خواستم برخی از بهترین کارهایی را که می‌توان در هالیفاکس انجام داد، پس از ورود به نوا اسکوشیا به اشتراک بگذارم. شگفت انگیزترین زمان را با کاوش در اقیانوس اطلس کانادا داشته باشید. این یک منطقه خاص است.

1.) هالیفاکس بندرگاه

بهترین کارها در بندر هالیفاکس نوا اسکوشیا

قدم زدن در بندرگاه به راحتی یکی از بهترین کارهایی است که می توان در هالیفاکس انجام داد، هنگامی که برای اولین بار به نوا اسکوشیا رسیدید. به نظر من، به شما این امکان را می دهد که “احساس” نسبت به شهر داشته باشید و کمی بیشتر هالیفاکس را درک کنید.

به علاوه، کاملاً زرق و برق دار است، بنابراین نمی توانید واقعاً آن را از دست بدهید.

بهترین کارها در قایق تاریخی هالیفاکس نوا اسکوشیا

در یک روز آفتابی، خیلی زیباست که فقط در جلوی آن آرام بنشینید و قدم بزنید. حتی اگر به نظر “فعال ترین” برنامه به نظر نمی رسد، قدم زدن در پیاده رو بسیار عالی است.

هنگامی که اینجا هستید، به موزه دریایی اقیانوس اطلس بروید و درباره تاریخچه دریایی منطقه بیشتر بدانید. این کاملاً جالب است، حتی اگر شما بزرگترین دریانورد نباشید.

بهترین چیزهایی که می توان در غذای هالیفاکس نوا اسکوشیا انجام داد

پس از آن، برای یک لقمه در The Lower Deck بروید و کمی غذای دریایی در Salty’s بخورید.

کمی سرگرم کننده باشید. اما می خواهید یک تور خوب در جواهر نوا اسکوشیا هالیفاکس داشته باشید؟ سپس این بلیط ها را برای یک تور سگوی هالیفاکس رزرو کنید. این یک راه سرگرم کننده برای دیدن هالیفاکس است. بعلاوه، از قبل در مورد رانندگی سگوی خود درس کوچکی می گیرید!

بیشتر بخوانید: بهترین مکان های آتلانتیک کانادا برای بازدید

2.) یارو پگی

از هالیفاکس تا یاروی پگی و لوننبرگ... در نوا اسکوشیا، کانادا (31)

بله میدانم! از نظر فنی اصلاً هالیفاکس نیست، اما شما نمی توانید از نوا اسکوشیا دیدن کنید و از یارو پگی بازدید نکنید. به همان اندازه که زیباست.

صادقانه بگویم، اگر می خواهید یک سفر یک روزه از شهر داشته باشید، این یکی از بهترین کارها در هالیفاکس است. یا، اگر ترجیح می دهید، به عنوان بخشی از یک سفر جاده ای گسترده تر در نوا اسکوشیا.

از هالیفاکس تا خلیج پگی و لوننبرگ... در نوا اسکوشیا، کانادا (24)

پس از رسیدن، از طریق جاده پراسپکت (333)، اینجا پارک کنید و در دهکده ماهیگیری تاریخی که شبیه چیزی خارج از فیلم به نظر می رسد، پرسه بزنید.

به فانوس دریایی Peggy’s Cove قدم بزنید، به فروشگاه بویه بروید و برخی از بهترین رول‌های خرچنگ را در نوا اسکوشیا، از تامز خرچنگ‌خانه، بگیرید.

از هالیفاکس تا خلیج پگی و لوننبرگ... در نوا اسکوشیا، کانادا (27)

بهتر از همه، اگر علاقه ای به رانندگی ندارید، این تور Peggy’s Cove را از هالیفاکس رزرو کنید. تمام استرس رانندگی را می طلبد، اما با تمام لذت کاوش در نوا اسکوشیا.

فقط حتما این تور پگی را از قبل رزرو کنید. بلیط ها می توانند در ماه های اوج به فروش برسند.

بیشتر بخوانید: چگونه در یارو پگی را کشف کنیم

3.) باغ های عمومی هالیفاکس

بهترین کارهایی که در پارک باغ های هالیفاکس نوا اسکوشیا انجام می شود

در یک روز آفتابی نوا اسکوشیا، باغ های عمومی هالیفاکس یک مکان دوست داشتنی برای بازدید است. در واقع، من تا آنجا پیش می روم که بگویم اگر می خواهید سرعت آهسته تری داشته باشید، این مکان خیره کننده ای است که فقط می توانید آرام و آرام شوید.

بهترین از همه، تورهای باغبانی و تاریخی رایگان است که در باغ های عمومی هالیفاکس اجرا می شود. این تورهای یک ساعته راهی عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ محلی است.

به دنبال جایی برای ماندن می گردید؟ بررسی به هالیبرتون. ما دوست داشتیم در این ملک تاریخی بمانیم و اتاق ها بسیار خانگی و زیبا هستند.

بیشتر بخوانید: اقامت ما در هالیبرتون، هالیفاکس

4. سوار کشتی کروز بندرگاه شوید

بهترین کارهایی که در تور قایق هالیفاکس نوا اسکوشیا انجام می شود

اگر می‌خواهید پاهای دریانوردی خود را به دست آورید، به راحتی سوار شدن بر کشتی کروز بندر یکی از بهترین کارهایی است که می‌توانید در هالیفاکس انجام دهید!

این فرصتی است برای کاوش گسترده تر هالیفاکس در حالی که اطلاعات بیشتری در مورد این منطقه تاریخی اقیانوس اطلس کانادا کسب کنید.

بندری را که در یک بعد از ظهر آفتابی دوست داشتیم، بگردید. بهتر از همه، این تورها مناظر منظره‌ای مختلف را دنبال می‌کنند، داستان‌های تاریخی مختلفی را به اشتراک می‌گذارند یا از خوردن یک لقمه در یک سفر دریایی در هالیفاکس لذت می‌برند.

منظره غروب خورشید از آن سوی اقیانوس تماشایی است.

5.) پارک استانی جزیره مک‌ناب و لاولور را کاوش کنید

دوست دارید از خیابان های شهر هالیفاکس بیرون بروید؟ سپس خود را به پارک استانی جزیره مک‌ناب و لاولور برسانید.

این منطقه در نزدیکی بندر هالیفاکس قرار دارد، منطقه خوبی برای پیاده روی (به ویژه در مسیر تیموندز کوو)، یادگیری در مورد تاریخ و استراحت در سواحل شنی است. حتی ممکن است برخی از حیات وحش محلی را نیز مشاهده کنید.

برای رسیدن به اینجا باید سوار قایق چارتر یا تاکسی آبی شوید. معمولاً بسیار آسان است اما باید برای بازدید خود برنامه ریزی کنید.

اوه، و فراموش نکنید که یک دوربین به همراه داشته باشید! همچنین می توانید فانوس دریایی ساحلی Maugers و دیگر ساختمان های میراث بدنام را ببینید.

بیشتر بخوانید: برنامه سفر کامل برای کشف نوا اسکوشیا

6.) به پارک Point Pleasant بروید

بهترین کارهایی که باید در پارک خوشایند هالیفاکس نوا اسکوشیا پوینت انجام دهید

اگر عاشق قدم زدن خوب و پارک ولایت هستید، به پارک پوینت پلیزنت بروید. اگر می خواهید از خیابان های شهر فرار کنید، این یکی از بهترین کارهایی است که می توانید در هالیفاکس انجام دهید.

با مناظر زیبا، بهترین منطقه برای قدم زدن و توقف در برخی از مناظر برای دیدن در طول مسیر است. حتماً برج شاهزاده ولز را ببینید و به سمت ساحل بلک راک و پوینت پلیسنت باتری بروید.

بیشتر بخوانید: برنامه سفر کامل برای کشف نوا اسکوشیا

7.) گالری هنری نوا اسکوشیا

اگر دوست دارید یک روز در داخل خانه داشته باشید و عاشق هنر هستید، پس باید از گالری هنری نوا اسکوشیا دیدن کنید. داخل آن ترکیبی عظیم از هنر و نمایشگاه است که قرن ها را در بر می گیرد. آنها ده ها هزار آیتم دارند و من ارزش نگاه کردن به آن را ندارم.

نه تنها این، آنها شگفت انگیزترین نمایشگاه های فصلی و موقت را دارند که هر سال تغییر می کنند. بنابراین، همیشه چیزی جدید و هیجان انگیز در درون وجود دارد.

پس از آن، از خانه استان دیدن کنید و از پارلمان های نویا اسکوشیا که قدمت آن به سال 1758 بازمی گردد، بازدید کنید.

خانه استان پر از کتابخانه ای از کتاب ها، دو راه پله بزرگ و مکان های تاریخی دیگر است.

پس از آن، اگر برای سفر دریایی شام نرفتید، برای یک لقمه خوشمزه به The Five Fisherman بروید. انتخاب غذاهای دریایی آنها بسیار خوب است. ما تمام شب را ماندیم و آن را دوست داشتیم.

بیشتر بخوانید: برنامه سفر کامل برای کشف نوا اسکوشیا

8. در سایت تاریخی ملی اسکله 21 توقف کنید

بهترین کارهایی که در هالیفاکس نوا اسکوشیا اسکله 21 انجام می شود

موزه ها را دوست دارید؟ سپس رفتن به اسکله 21 یکی از بهترین کارها در هالیفاکس است. می بینید، سایت تاریخی ملی Pier 21 یک منطقه عالی برای یادگیری در مورد مهاجرت به کانادا و دوره های تاریخی گسترده تر از 1928-1971 است.

این بلیط ها را رزرو کنید تا وارد داخل شوید و در مورد تاریخ کانادا اطلاعات بیشتری کسب کنید. ارزش این را دارد که یک سفر کوچک درست در اسکله داشته باشید.

بیشتر بخوانید: بهترین مکان های دیدنی در نوا اسکوشیا

9.) به سایت تاریخی ملی ارگ هالیفاکس سفر کنید

بهترین کارها در هالیفاکس نوا اسکوشیا

کمی از تاریخ را دوست دارید؟ سپس باید خود را به سایت تاریخی ملی ارگ هالیفاکس برسانید. این مکان که قدمت آن به سال 1700 برمی گردد، مکانی عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد میراث انگلیسی این منطقه است.

بهترین کارهایی که در هالیفاکس نوا اسکوشیا باید انجام داد

حتماً موزه ارتش را بررسی کنید و به اخبار روزانه «Noon Gun» گوش دهید که هر روز به سمت آن شلیک می‌شود، درست حدس می‌زنید، ظهر. از سال 1857 هر روز اخراج می شود!

بهترین کارها در خیابان هالیفاکس نوا اسکوشیا آرگیل

پس از آن، برای دیدن برخی از بارها و مکان‌های غذاخوری به خیابان آرگیل بروید. آنتوجو تاکوها خیلی خوب هستند!

بیشتر بخوانید: برنامه سفر شما در نوا اسکوشیا را دنبال کنید

10.) ساعت شهر قدیمی

بهترین کارها در برج ساعت هالیفاکس نوا اسکوشیا

ساعت شهر قدیمی فقط از ارگ هالیفاکس خجالتی است و در حین کاوش در این منطقه از شهر کاملاً قابل مشاهده است. برج ساعت قدیمی یکی از شناخته شده ترین مکان های دیدنی در سراسر هالیفاکس است و شما نمی توانید آن را از دست بدهید.

اگر در اطراف هالیفاکس قدم می زنید، فقط حتما لایه های لایه برداری کنید. باد می تواند افزایش یابد و همیشه ارزش دارد که چند لایه اضافی در هنگام قدم زدن در منطقه داشته باشید.

بهترین کارهایی که در هالیفاکس نوا اسکوشیا سنت پلز انجام می شود

پس از آن، مطمئن شوید که کلیسای سنت پل را که غرق در تاریخ است، ببینید. قرن‌هاست که وجود داشته است و وقتی در نزدیکی سیتادل هستید، بازدید از آن بسیار آسان است.

بعلاوه، اگر می خواهید بیشتر از تاریخ شهر را ببینید، این یکی از بهترین کارهایی است که می توانید در هالیفاکس انجام دهید.

بیشتر بخوانید: بهترین مکان های دیدنی در نوا اسکوشیا

12 بهترین کار برای انجام در نوا اسکوشیا


بهترین های بریتانیای کبیر را بررسی کنید!

بنر آگهی کتاب سفر فقط چمدان دستی بریتانیای کبیر


برای ویدیوهای سفر به کانال یوتیوب ما بروید!