10 کار بسیار خوب در جبل الطارق – فقط چمدان دستی

قلمرو فرامرزی بریتانیا جبل الطارق واقع در نوک اسپانیا، مکانی کاملا منحصر به فرد و زیبا برای بازدید است. با وجود اینکه نسبتاً کوچک است، انبوهی از بهترین کارها برای انجام در جبل الطارق در اطراف صخره وجود دارد.

اگر در یک سفر یک روزه از اسپانیا یا تعطیلات گسترده تر به خود جبل الطارق هستید، همه اینها آن را به مکانی عالی برای بازدید تبدیل می کند.

هر چقدر هم که انتخاب کنید، می‌خواهم برخی از مکان‌های برتر را پس از ورود به اشتراک بگذارم. به این ترتیب، تنها چیزی که باید نگران آن باشید، میمون های مزاحم هستند!

با بازدید از جبل الطارق لحظات شگفت انگیزی را سپری کنید.

1.) تور قایق دلفین

بهترین کارها در تور دلفین جبل الطارق

یکی از چیزهای مهم در مورد جبل الطارق این است که به طور کامل توسط دریای زیبای مدیترانه احاطه شده است. همه اینها به این معنی است که انبوهی از حیات وحش وجود دارد، از جمله دلفین هایی که در سواحل و تنگه وسیع تر جبل الطارق رفت و آمد می کنند.

قبل از رسیدن حتما این تور دلفین جبل الطارق را رزرو کنید. این تور چهار ساعته از ابتدا تا انتها کاملاً باورنکردنی است. فقط مطمئن شوید که از قبل رزرو کنید زیرا وقتی می گوییم این یک فعالیت محبوب است که پر می شود، باور کنید.

در کشتی، یک نقطه‌نگار و یک کاپیتان واجد شرایط خواهید داشت که شما را به برخی از نقاط مورد علاقه دلفین‌ها می‌برد. نه تنها این، شما حتی می توانید مناظر مراکش و خط ساحلی را در حین گشت و گذار در تنگه ببینید.

بیشتر بخوانید: بهترین شهرهای اروپا برای بازدید

2.) اسکای واک جبل الطارق

بهترین کارهایی که باید در جبل الطارق Skywalk انجام دهید

شما به جبل الطارق نرفته اید مگر اینکه از مسیر Skywalk جبل الطارق عبور کرده باشید. خب، بدیهی است که دارید، اما این یکی از بهترین کارهایی است که می‌توان در جبل الطارق انجام داد.

به من اعتماد کنید، مناظر از Skywalk جبل الطارق تماشایی است. در واقع، شما قادر خواهید بود قاره آفریقا و سراسر اسپانیا را در حالی که مشرف به این منطقه هستید، ببینید.

اکنون، اگر از ارتفاع می ترسید، کف شیشه ای می تواند کمی دلهره آور باشد. همانطور که گفته شد، شیشه آزمایش شده است و می تواند وزن بیش از 300 نفر را تحمل کند.

پس از آن، برای برخی از بهترین قهوه و شیرینی های خوشمزه به نانوایی کوشر عمار بروید.

3.) به نقطه اروپا بروید

بهترین کارها در جبل الطارق ویو

در منطقه جنوبی، بازدید از نقطه اروپا یکی از بهترین چیزهایی است که در جبل الطارق هنگام سفر در اطراف منطقه انجام می شود.

این منطقه بسیار زیبا است و شما باید مطمئن شوید که فانوس دریایی اروپا را ببینید و به باتری هاردینگ بروید.

بهترین کارها در فانوس دریایی جبل الطارق

اروپا پوینت فانوس دریایی قرن نوزدهمی است که دارای یک نمازخانه و یک مسجد است.

بهترین کارهایی که در منظره جبل الطارق انجام می شود

اینجا بهترین مکان برای دوستداران تاریخ است که می‌توانند در مورد تاریخ جبل الطارق بیاموزند و اگر می‌خواهید از خیابان‌ها دور شوید، ارزش آن را دارد.

بهترین کارها برای انجام در صخره کوه جبل الطارق

پس از آن، میزی را در رستوران Bistro Point برای یک شام غروب آفتاب زیبا رزرو کنید. مناظر از اینجا دوست داشتنی است.

بیشتر بخوانید: بهترین شهرهای اروپا برای بازدید

4.) باتری اوهارا (و بالاترین نقطه)

بهترین کارها در باتری جبل الطارق

یکی از بلندترین نقاط روی صخره، بازدید از باتری O’Hara یکی از بهترین کارهایی است که در جبل الطارق برای دیدن مناظر انجام می شود.

ارتفاع آن حدود 425 متر است، اما در بالای آن حتی بالاتر از آن احساس می شود. وقتی می گویم این مقصد ارزشش را دارد به من اعتماد کنید حتی اگر یک سفر باشد.

باتری اوهارا که زمانی به عنوان یک پایگاه نظامی استفاده می شد، اکنون قابل بازدید است (اما در برخی از نقاط سال بسته می شود).

بهترین کارها در جبل الطارق

وقت خود را از پله های شیب دار بالا ببرید. فقط چشمان خود را برای آن میمون های مزاحم نگه دارید.

بهترین کارها در میمون های جبل الطارق

اگر ببینند شما در حال خوردن یا آشامیدن هستند، می توانند بسیار خواستار باشند.

5.) تله کابین جبل الطارق

بهترین کارها در تله کابین جبل الطارق

آیا می خواهید بدون هیچ پیاده روی یا پیاده روی سختی روی سنگ بالا بروید؟ سپس خود را به تله کابین جبل الطارق برسانید که تنها 6 دقیقه طول می کشد تا از ارتفاع 400 متری بالا بروید.

در ایستگاه بالا و در مسیر بالا، منظره ای زیبا از تمام جبل الطارق و منطقه اطراف آن خواهید دید.

آه، و فراموش نکنید که می توانید (از ایستگاه بالا) به غار سنت مایکل پایین بیایید. ارزش رفتن به داخل را دارد و به راحتی می توان هر دو فعالیت را در یک سفر به بالای صخره جفت کرد.

بیشتر بخوانید: بهترین شهرهای اروپا برای بازدید

6.) غار سنت مایکل

بهترین کارها در غارهای جبل الطارق

غار سنت مایکل منطقه ای باشکوه برای کاوش است و اگر دوست دارید یک روز دور از خورشید هستید، کاملاً ارزش دیدن دارد. این خیره کننده است و هزاران سال طول کشیده تا طبیعت مادر خلق کند.

صادقانه بگویم، استالاگمیت ها و استالاکتیت ها شگفت انگیز و بسیار بزرگ هستند. ببینید غار سنت مایکل بزرگترین غار جزیره است.

تجربه دیگری که باید از آن دیدن کنید غار کلیسای جامع است که در آن یک سالن کنسرت زیرزمینی 400 نفر گنجایش دارد. خیلی باحاله، درسته؟

7. تونل های محاصره بزرگ

بهترین کارها در تونل جبل الطارق

کاوش در تونل های محاصره بزرگ مانند سفر به یک مکان کاملا متفاوت است. اگر می خواهید بینشی از تاریخ این منطقه به دست آورید، بسیار منحصر به فرد و یکی از بهترین کارهایی است که می توانید در جبل الطارق انجام دهید.

می بینید، آنها قرن ها پیش ساخته شدند تا به بریتانیا کمک کنند تا حملات همسایه اسپانیا و فرانسه را حفظ کند.

بهترین کارهایی که در منظره جبل الطارق انجام می شود

هر روز برای بازدید باز است و هزینه ورودی در هزینه ذخیره‌گاه طبیعی گنجانده شده است. که شما پرداخت خواهید کرد آخرین ورودی درست بعد از ساعت 5 بعد از ظهر است، بنابراین آن را خیلی دیر ترک نکنید.

8.) خیابان اصلی و میدان Casemates

بهترین کارها در جبل الطارق

کاوش در یک مکان جدید کاملاً هیجان انگیز است! و جبل الطارق مکان های زیادی برای بازدید در حین عبور از صخره و خط ساحلی اطراف دارد.

یکی از بزرگترین فضاهای عمومی، بازدید از میدان Casemates یکی از بهترین چیزهایی است که می توان در جبل الطارق برای یک روز خنک با غذا، نوشیدنی و قدم زدن انجام داد.

پس از آن، به خانه فرمانداران در ساختمان پارلمان سفر کنید و برای خلاصه‌ای از تاریخ منطقه به داخل موزه ملی جبل الطارق بروید.

بهترین کارها در کلیسای جامع جبل الطارق

آه، و فراموش نکنید که در کلیسای جامع تثلیث نیز پاپ بزنید.

بیشتر بخوانید: بهترین شهرهای اروپا برای بازدید

9.) قلعه مورها

بهترین کارها در قلعه موری جبل الطارق

قلعه موری ها بر فراز جبل الطارق قرار دارد و قدمت آن به قرن ها قبل از زمانی که فتوحات مورها از شمال آفریقا به اروپا رسید، باز می گردد.

کاوش در این مکان فرصتی عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ این منطقه و ساختمان آن در قرن 14 است. ما آن را دوست داشتیم و ارزش آن را دارد که یک ساعت یا بیشتر در منطقه سرگردان باشیم.

10.) پل معلق ویندزور

بهترین کارها در پل معلق جبل الطارق

همانطور که از صخره جبل الطارق بالا (یا پایین) می روید، حتماً از پل معلق ویندزور عبور کنید. طول آن حدود هفتاد متر است و راهی عالی برای گشت و گذار در منطقه است.

فقط حتما چند کفش راحت و مقداری آب ببرید. این مسیر در ماه های تابستان می تواند طولانی و گرم باشد.

بیشتر بخوانید: بهترین شهرهای اروپا برای بازدید

15 زیباترین شهر اروپا برای بازدید


بهترین های بریتانیای کبیر را بررسی کنید!

بنر آگهی کتاب سفر فقط چمدان دستی بریتانیای کبیر


برای ویدیوهای سفر به کانال یوتیوب ما بروید!