11 بسیار بهترین کار برای انجام در سن سباستین، اسپانیا – فقط چمدان دستی

سن سباستین که در سواحل زیبای کشور باسک در اسپانیا واقع شده است، نه تنها یک پناهگاه غذاخوری است، بلکه بسیار زیبا نیز هست! در سن سباستین کارهای باورنکردنی و فوق العاده زیادی برای انجام دادن وجود دارد که شما از انتخاب خود غافل خواهید شد. به خصوص با همه Pintxos. یام

زمان شگفت انگیزی را با کاوش در بهترین مکان های کشور باسک سپری کردیم. پس از کاوش در شهر بزرگتر بیلبائو، به سن سباستین رفتیم. و پسر شگفت انگیز بود!

بنابراین، برای کمک به شما در سازماندهی سفر خود به گیپوزکوآ و به‌ویژه سن سباستین، برخی از بهترین کارهایی که می‌توان در سن سباستین انجام داد را به اشتراک می‌گذارم که کاملاً دوستش داشتیم.

فقط مطمئن شوید که گرسنه وارد می شوید! شما خوردن آن را متوقف نخواهید کرد Pintxos و تلاش کالیموتکسوس (شراب قرمز و کوکاکولا؛ اینجا یک چیز است).

1.) شهر قدیمی

بهترین کارها در شهر قدیمی سن سباستین اسپانیا

شهر قدیمی سن سباستین که بین بلوار آلامدا دل و پایگاه مونت اورگول واقع شده است، مجموعه‌ای از معماری باشکوه باسکی، رستوران‌های خوش‌مزه برای پینتکسوس، و کوچه‌ها و میدان‌های کوچک فراوانی برای کاوش دارد.

بهترین کارهایی که می توان در سان سباستین اسپانیا Pintxos Sardines انجام داد

شعار من این است که در حین قدم زدن بخور. که در شهر غذاخوری سن سباستین کاملاً کار می کند. می توانید در هر بار کوچک pintxos توقف کنید و فقط یک روز خنک را در کاوش بگذرانید.

برای به دست آوردن بهترین تجربه، این تور پینتکسو و شراب در سن سباستین را رزرو کنید. خیلی خوب است و شما با برخی از بهترین پینتکسوها در سن سباستین آشنا خواهید شد. ما آن را دوست داشتیم.

بهترین کارهایی که در تالار شهر سن سباستین اسپانیا انجام می شود

نه تنها این، بلکه یکی از بهترین کارهایی است که می توانید در سن سباستین انجام دهید، اگر قصد دارید در شهر قدم بزنید. می بینید، شما می توانید خیابان های سنگفرش شده را بسیار ساده تر از ماشین (یا هر چیز دیگری برای آن موضوع) کاوش کنید.

همانطور که در شهر قدیمی سرگردان هستید، چیزهای زیادی برای دیدن و انجام خواهید دید. حتماً به داخل «پاسکادریا» یا بازار ماهی، «پلازا د لا کنستیتوشن» و کتابخانه شهرداری با معماری نئوکلاسیک بروید. دومی فقط خیره کننده است.

اوه، همچنین، تنها چند قدم دورتر از Plaza de la Constitucion، می‌توانید Iglesia de San Vicente، قدیمی‌ترین کلیسای سن سباستین را ببینید.

در سال 16 ساخته شده استهفتم قرن، Iglesia de San Vicente دارای جذابیت گوتیک خیره کننده و یک retablo با دقت حکاکی شده است که از اواخر دهه 1500 در آنجا بوده است. ارزش دیدنش را دارد.

بیشتر بخوانید: بهترین مکان های اسپانیا برای بازدید

2.) Good Shepherd Cathedral

بهترین کارها در کلیسای سن سباستین اسپانیا

کلیسای جامع پاستور بوئن که به عنوان بزرگ‌ترین کلیسا در کل سن سباستین شناخته می‌شود، نمادی بلند و نماد معروف شهر است. برج 75 متری آن بسیار بزرگ است!

این بنا که از ماسه سنگ ساخته شده در نزدیکی مونت ایگوئلدو ساخته شده است، دارای معماری احیای گوتیک است که توسط Manuel de Echave، معمار برجسته باسکی طراحی شده است.

حالا به نظر من فضای داخلی در مقایسه با کلیساهای خواهرش کمی ساده تر است. همانطور که گفته شد، هنوز هم یکی از بهترین کارهایی است که می توان در سن سباستین انجام داد تا حسی تاریخی از شهر داشته باشید.

فراموش نکنید که پنجره های رنگی را نیز ببینید. نه تنها این، ارگ موجود در آن یکی از بزرگترین ارگ های اروپا با هزاران سوت است.

بیشتر بخوانید: بهترین مکان های اسپانیا برای بازدید

3.) جزیره سانتا کلارا

بهترین کارها در تور قایق سن سباستین اسپانیا

جزیره سانتا کلارا فقط یک نقطه کوچک در سواحل سن سباستین است، اما اگر به دنبال یک بازدید کوچک آرام هستید، بهترین مکان برای فرار است.

برای اینکه راحت به اینجا برسید، این تور قایق سن سباستین را رزرو کنید که شما را مستقیماً به سانتا کلارا می برد. این بسیار خاص و راهی عالی برای کشف جزیره است. فقط مطمئن شوید که این بلیط ها را از قبل رزرو کنید. قایق ها می توانند در ماه های اوج پر شوند.

هنگامی که اینجا هستید، خواهید دید که جزیره د سانتا کلارا چقدر زرق و برق دار است. و چرا آن را به عنوان یک سایت از سایت های تاریخی ملی علاقه طبقه بندی شده است.

استخرهای مخفی وجود دارد که در یک روز گرم تابستانی شما را خنک می‌کنند، در حالی که رشته‌ای از مناطق پیک‌نیک، رستوران‌ها و کافه‌ها یک فرار لذت بخش از نقاط شلوغ شهر را ارائه می‌دهند.

همچنین می‌توانید با یک قدم زدن کوتاه به فانوس دریایی جزیره بروید. این یکی از بهترین کارها برای انجام در سن سباستیون در روزهای گرم تابستان است.

زمانی که به سن سباستین سفر می کنید، نمی توانید آن را از دست بدهید.

بیشتر بخوانید: بهترین مکان های دیدنی در شمال اسپانیا

4.) ساحل La Concha

بهترین کارها در ساحل سن سباستین اسپانیا

ساحل La Concha که توسط ملکه ریجنت ماریا کریستینا به عنوان پایتخت تابستانی اروپا در نظر گرفته می شود، در سرتاسر زمین به عنوان یکی از نفس گیرترین خطوط ساحلی قاره در نظر گرفته می شود.

ساحل لا کونچا که به‌خاطر خلیج صدفی‌شکلش به‌خوبی نام‌گذاری شده است، توسط گردشگران و مردم محلی به یک اندازه جمع می‌شود.

ساحل La Concha که بین کوه ایگوئلدو و کوه اورگول قرار دارد، به خوبی از امواج و جریان‌های خشن اقیانوس اطلس محافظت می‌شود.

آن را به مکانی عالی برای خنک شدن در تابستان تبدیل می کند. می بینید، کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. کایاک سواری، شنا، و توقف در کافه های اطراف.

پس از آن، شما همچنین می توانید در امتداد تفرجگاه قدم بزنید تا یک روز دوست داشتنی از مناظر دیدن کنید. برای من، در غروب آفتاب بهترین است.

بیشتر بخوانید: بهترین مکان های دیدنی در شمال اسپانیا

5.) میدان مشروطه

بهترین غذاها و نوشیدنی ها در سن سباستین اسپانیا

Plaza de la Constitucion، واقع در شهر قدیمی، یکی از پرجنب‌وجوش‌ترین بخش‌های سن سباستین و مکانی عالی برای بازدید از ساعت ۵ بعد از ظهر به بعد است.

این شهر که به عنوان قلب شهر شناخته می شود، جایی است که بیشتر رویدادها، تعطیلات و روزهای جشن در تمام طول سال در شهر برگزار می شود.

یکی از پرطرفدارترین رویدادها در پلازا، مراسم برافراشتن پرچم هر 21 سال استخیابان ژانویه و جذب گله ای از مردم محلی و بازدیدکنندگان به طور یکسان.

بهترین کارها در ساحل سن سباستین اسپانیا

همانطور که گفته شد، Plaza de la Constitucion جمعیت را بدون توجه به زمان بندی جذب می کند. مملو از بارهایی است که پینتکسو و برخی از خوشمزه‌ترین شراب‌های باسکی سرو می‌کنند.

از دهه 1800 در قلب سن سباستین بوده است و مکانی است که قطعاً باید گرسنه و تشنه به آنجا برسید.

بیشتر بخوانید: بهترین مکان های دیدنی در شمال اسپانیا

6.) موزه سن تلمو

بهترین کارها در بندر سن سباستین اسپانیا

موزه د سان تلمو که در پایه مونت اورگول قرار دارد، قدیمی‌ترین موزه کشور باسک و همچنین یکی از موزه‌های بزرگ‌تر در این منطقه است.

بهترین کارها در سن سباستین اسپانیا

این یکی از بهترین کارهایی است که در سن سباستین انجام می شود که کاملاً به تاریخ کشور باسک اختصاص دارد و ارزش بازدید را دارد.

بهترین کارها در تور قایق سن سباستین اسپانیا

ببینید، Museo de San Telmo در اصل یک صومعه دومینیکن قرن شانزدهمی بود، اما اخیراً یک ساختمان جدید اضافه شده است.

در داخل، بیش از 20000 اثر باستانی در داخل وجود دارد. خیلی ارزش دیدن داره

بیشتر بخوانید: بهترین کارهایی که در بیلبائو باید انجام دهید

7.) کاخ سلطنتی میرامار

بهترین کارها برای انجام در سن سباستین اسپانیا کاخ Miramar

کاخ سلطنتی میرامار با معماری به سبک تودور انگلیسی توسط معمار مشهور انگلیسی سلدن ورنوم ساخته شده است.

در طول سال‌ها، کاخ سلطنتی میرامار اقامتگاه تابستانی بسیاری از خانواده‌های سلطنتی اسپانیا بوده است و به یکی از مکان‌های مورد علاقه برای بازدید تبدیل شده است.

در حال حاضر، خود کاخ تورهای راهنما را ارائه نمی دهد و برای عموم باز نیست. با این حال، هنوز هم می‌توانید در باغ‌های آراسته آن قدم بزنید و در مکانی آرام پیک نیک داشته باشید.

بهترین کارها برای انجام در سن سباستین اسپانیا Pintxos

پس از آن، مطمئن شوید که به مرکز تاریخی سن سباستیون بازگردید و یک لیوان شراب و پینتکسو که به خوبی به دست آورده اید، بگیرید.

بهترین کارها در مرکز تاریخی سن سباستین اسپانیا

این بهترین راه برای پایان دادن به یک روز در سن سباستین است.

بیشتر بخوانید: بهترین مکان های دیدنی در شمال اسپانیا

8.) کوه اورگول

بهترین کارها در سن سباستین اسپانیا

در طول سال‌ها، Monte Urgull به عنوان پس‌زمینه دائمی افق سن سباستین عمل کرده است. در واقع، من تا آنجا پیش می روم که بگویم این منظره شهر را تعریف می کند.

هنگام بازدید، می توانید به سمت قلعه قرن دوازدهمی موتا بروید. این یک موزه تاریخی عجیب است، با مجسمه‌ای 39 فوتی از Sacred Heart که در دهه 1950 ساخته شده است. خوب ارزش دیدن داره

برای رسیدن به آنجا، می توانید از شهر قدیمی شروع کنید و پلازا د زوتوآگا یا آکواریوم را به عنوان نقطه شروع انتخاب کنید. این می تواند یک پیاده روی آرام تا بالا باشد، با بیشتر قسمت های مسیر سایه دار و به خوبی از آن مراقبت می شود.

جدا از سازه‌هایی که در بالای مونت اورگول قرار دارند، پولبارینا یک کافه خانگی در نزدیکی قلعه موتا است که بستنی‌های خوشمزه‌ای نیز دارد.

بیشتر بخوانید: بهترین کارهایی که در بیلبائو باید انجام دهید

9.) ساحل اوندارتا (پلایا د اوندارتا)

بهترین کارها در ساحل سن سباستین اسپانیا

در فاصله چند قدمی کاخ سلطنتی Miramar، بازدید از ساحل Ondarreta یکی از بهترین کارهایی است که در سن سباستین برای یک روز خنک خوب انجام می شود.

بهترین از همه این است که در فصل تابستان برای خنک شدن روی شن و ماسه عالی است.

ساحل اوندارتا در کنار ساحل مونت ایگوئلدو، چشم‌اندازی کاملاً چشمگیر دارد که نمی‌توانید از دست بدهید. حقیقت را بخواهید، حتی در زمستان، این ساحل برای کمی قدم زدن مناسب است.

بهترین کارها در ساحل سن سباستین اسپانیا

اوه، و توقف در ساحل زوریولا را نیز فراموش نکنید. این یک مکان عالی برای استراحت در خط ساحلی است.

بیشتر بخوانید: بهترین کارهایی که در بیلبائو باید انجام دهید

10.) کلیسای سانتا ماریا دل کورو

بهترین کارها در کلیسای سن سباستین اسپانیا

باسیلیکا د سانتا ماریا دل کورو در قلب شهر قدیمی واقع شده است، کلیسایی باشکوه با سبک معماری باروک قرن هجدهم. این من را بسیار به یاد کلیساهای سیسیل، به ویژه در نوتو انداخت. آنها زرق و برق دار هستند.

راستی، نمای بیرونی آن حماسی ترین نمای چوریگرسکو را دارد. به‌علاوه، هنگامی که وارد آن شوید، طاق‌های بزرگ گوتیک را خواهید دید که این کلیسا را ​​بسیار خاص کرده است.

بیشتر بخوانید: بهترین کارهایی که در بیلبائو باید انجام دهید

11.) کوه ایگوئلدو

بهترین کارها در سن سباستین اسپانیا

Monte Igueldo که در غرب سن سباستین قرار دارد، یک جاذبه طبیعی است که نباید در شهر از دست داد.

در حال حاضر، آن را به چیزهای زیادی معروف است، اما فونیکولار قدیمی یک جواهر است. ببینید، فونیکولار که در سال 1912 ساخته شد و از آن زمان تاکنون فعال است، هیجان انگیزترین راه برای رسیدن به بالای مونت ایگوئلدو است.

همانطور که سوار فونیکولار می شوید، چشم اندازی 360 درجه خیره کننده از کل سن سباستین و خطوط ساحلی سراسر کشور باسک خواهید داشت.

بهترین از همه این است که یک شهربازی قدیمی درست در نوک آن پیدا خواهید کرد. سواری هایی هستند که می توانید امتحان کنید، مانند چرخ و فلک و ترن هوایی چوبی که بسیار کیچ است.

نه تنها این، شما همچنین می توانید از برج El Torreon در نزدیکی پارک دیدن کنید و در هتل معروف Mercure San Sebastian Monte Igueldo اقامت کنید. ما آن را دوست داشتیم.

بیشتر بخوانید: بهترین مکان های اسپانیا برای بازدید

15 بهترین مکان در اسپانیا برای بازدید


بهترین های بریتانیای کبیر را بررسی کنید!

بنر آگهی کتاب سفر فقط چمدان دستی بریتانیای کبیر


برای ویدیوهای سفر به کانال یوتیوب ما بروید!