11 بهترین کار برای انجام در دره ناپا، کالیفرنیا – فقط چمدان دستی

درست در شمال سانفرانسیسکو، دره ناپا یکی از مشهورترین مناطق شراب (و جایزه) آمریکای شمالی است. مملو از انبوهی از تاکستان‌ها، مناظر باشکوه و شهرهای کوچک زیبا، این مکانی است که ارزش دیدن در هنگام کاوش در بهترین مکان‌های کالیفرنیا را دارد. به من اعتماد کنید، با بسیاری از بهترین کارهایی که می‌توانید در دره ناپا انجام دهید، از انتخاب خود غافل خواهید شد.

این یک منطقه زیبا در کالیفرنیا است.

اکنون، برای اینکه به شما کمک کنم بهترین استفاده را از اقامت خود ببرید، می‌خواستم برخی از مکان‌های برتر در دره ناپا (و منطقه اطراف) را که دوست داریم به اشتراک بگذارم. به این ترتیب، می‌توانید روی شراب‌های بسیار مهم، پروازهای بالن و گردش‌هایی که این منطقه را بسیار خاص می‌کنند، تمرکز کنید.

در زیر به برخی از بهترین کارهایی که در دره ناپا باید انجام دهید نگاهی بیندازید. از پایین به بالا!

1.) در شراب سازی، سنت هلنا اتفاق افتاد

بهترین کارها در تاکستان دره ناپا کالیفرنیا

اکنون، همه ما می دانیم که دره ناپا به خاطر شراب های خوشمزه اش نمادین است، درست است؟ خوب، حتی اگر از نظر فنی به شراب‌های خود علاقه ندارید، یا مطمئن نیستید که چه چیزی را دوست دارید، مکان‌هایی وجود دارد که می‌توانید مهارت‌های خود را با کمک برخی‌سازهای داخلی تکمیل کنید.

برای ما، باید مطمئن شوید که از شراب سازی Sattui بازدید می کنید که تاریخچه ای به دهه 1800 دارد. بازدید از دره ناپا یکی از بهترین کارهایی است که می توانید انجام دهید، به خصوص اگر می خواهید از یک تاکستان تاریخی و قدیمی بازدید کنید که دسترسی به آن آسان است.

بهترین مکان های اطراف دره ناپا در کالیفرنیا

برای آسان کردن کارها، این تور یک روزه از سانفرانسیسکو را رزرو کنید تا چند تاکستان زیبا در دره ناپا را تجربه کنید. شما به سه تا از معتبرترین شهرک های شراب خواهید رسید و حتی می توانید در اطراف تاکستان ها قدم بزنید.

بعلاوه، زمان زیادی برای یک لقمه نیز خواهید داشت.

در سنت هلنا، می‌توانید تورهای بالن، تورهای دوچرخه‌سواری، تورهای پیاده‌روی، تورهای هواپیما، تورهای آشپزی، تورهای خصوصی و بسیاری از انواع تورهای دیگر را انجام دهید تا به شما در شناخت بیشتر مکان و کشف آنها کمک کند.

بیشتر بخوانید: بهترین کارهایی که در کالیفرنیا انجام می شود

2.) یونتویل

دره ناپا در کالیفرنیا یونتویل لباسشویی فرانسوی

دوست دارید یک تجربه غذایی خوب را در طول تعطیلات تجربه کنید؟

سپس خود را به Yountville در دره Napa برسانید. راستش را بخواهید، اگر دوست دارید یک روز دور از تاکستان ها باشید، این یکی از بهترین کارها در دره ناپا است.

بهترین کارهایی که در Napa Valley California Bouchon Bakery Yountville انجام می شود

روز را با یک صبحانه شگفت انگیز شروع کنید، باید به نانوایی Bouchon بروید. شیرینی های خانگی خیلی خوب هستند، پس قبل از فروش آن ها را بگیرید.

اگر آنها را از دست دادید، به جای آن به سراغ Mini Model بروید. آنها چند مافین انگلیسی خوشمزه دارند که بسیار خوشمزه هستند.

در نهایت، سری بزنید و یک میز در The French Laundry رزرو کنید. این یکی از مکان‌های خوشمزه توماس کلر در دره ناپا است. منوی چشایی سرآشپز را انتخاب کنید و لذت خواهید برد.

بیشتر بخوانید: بهترین کارهایی که باید در سانفرانسیسکو انجام دهید

3.) قطار شراب دره ناپا

بهترین کارها در قطار شراب دره ناپا

نگاه کنید، ما عاشق یک سفر خوب با قطار هستیم… مخصوصاً اگر شامل شراب‌هایی باشد که برنده جایزه می‌شوند!

اگر برای شما سرگرم کننده به نظر می رسد، به قطار شراب دره ناپا بروید که به راحتی یکی از بهترین کارهایی است که می توانید در دره ناپا در حالی که در منطقه هستید انجام دهید.

تجربه بسیار خاص است و ارزش بلیط را دارد. فقط قبل از رفتن به دره ناپا حتما به صورت آنلاین رزرو کنید. فضاها محدود است و این می تواند بسیار محبوب باشد.

همانطور که سوار قطار تاریخی می شوید، چندین وعده غذایی و شراب های برنده جوایز دره ناپا برای لذت بردن شما سرو می شود. حرکت رفت و برگشت و پایان در سنت هلنا، بیش از 30 مایل است و راهی دوست‌داشتنی برای دیدن منطقه وسیع‌تر است.

ما عاشق بلیط «تجربه میراث» آنها هستیم. شما حدود 3 ساعت را در قطار و 3 ساعت را در شراب سازی های مختلف سپری می کنید. به‌علاوه، شامل وعده‌های غذایی 4 وعده‌ای و مقدار زیادی شراب می‌شود.

بیشتر بخوانید: بهترین کارهایی که در کالیفرنیا انجام می شود

4.) موزه دره ناپا

بهترین کارها در ناپا ولی کالیفرنیا

حالا، می دانم که قبلاً به Yountville اشاره کرده ام، اما باید به موزه دره ناپا یک نقطه اختصاصی برای بازدید می دادم. اگر می خواهید در مورد آثار تاریخی بیشتر بدانید، این مکان بسیار ویژه برای دیدن در منطقه و یکی از بهترین چیزهایی است که می توانید در دره ناپا انجام دهید.

می بینید، این نقطه در مورد شراب ها نیست و اگرچه کوچک است، اما اگر کمی «خستگی باغ انگور» دارید، راهی دوست داشتنی برای از بین بردن روز است.

هنگامی که وارد شوید، می توانید آثار تاریخی، عکس ها و نقاشی های منطقه وسیع تر را ببینید. نمایشگاه های مختلفی نیز در این موزه برگزار می شود که هنرمندان محلی، منطقه ای و ملی و مجموعه های خصوصی را به نمایش می گذارد. این یک مکان کوچک عالی برای 45 دقیقه است.

بیشتر بخوانید: بهترین مکان های دیدنی در بیگ سور

5.) Skyline Wilderness Park، Napa

بهترین کارهایی که در ناپا ولی کالیفرنیا باغ مارتا واکر در پارک اسکای لاین وایلدرنس انجام می شود

در کوهپایه‌های زیبای دره ناپا، پارک وحشی اسکای لاین یکی از مکان‌های کاملاً خیره‌کننده برای بازدید در حین گشت و گذار در این منطقه است. در واقع، درست در حاشیه شهر خود ناپا است.

اگر به دنبال چیزی غیر از شراب هستید، Skyline Wilderness Park برای پیک نیک، کمپ و مسیرهای پیاده‌روی نیز عالی است. ما مسیر باکی را دوست داشتیم.

به من اعتماد کنید، با بیش از 800 هکتار برای کاوش، می توانید به راحتی یک بعد از ظهر آفتابی را در اینجا سپری کنید. حتی ممکن است برخی از بوقلمون‌های وحشی، غازها و گوزن‌ها را مشاهده کنید. پس چشمانتان را ببندید!

فراموش نکنید، یک رشته تیراندازی با کمان، باغ‌های مارتا واکر، دریاچه ماری و تاکستان کالدول نیز وجود دارد که از خود پارک خجالتی است.

بیشتر بخوانید: بهترین مکان ها برای بازدید در سفرهای جاده ای کالیفرنیا

6.) بازار عمومی آکسبو، ناپا

بهترین کارها در دره ناپا کالیفرنیا

بسیار خوب، اگر شما هم مثل من هستید، بازار عمومی Oxbow را دوست خواهید داشت. این یکی از بهترین کارها در دره ناپا است، به خصوص اگر مدتی را در شهر ناپا سپری کنید.

هنگامی که اینجا هستید، می توانید برخی از بهترین کشاورزان و غذاهای محلی را امتحان کنید که این منطقه را بسیار خاص کرده است. البته، شما محصولات تازه و نان دارید، اما چیزی که بازار عمومی Oxbow را بسیار خاص می کند، مکان های ناهار خوری دیگری است که بسیار خوشمزه هستند.

می‌توانید همه چیز را از سوشی، پیتزاهای هیزمی، و مکان‌های مزه عسل و شراب محلی (اگر به خود دره نمی‌روید) تهیه کنید.

بهترین مکان‌های اطراف دره ناپا در بالون هوای گرم کالیفرنیا

پس از آن، هنگام غروب آفتاب، حتماً برای بالون سواری بر فراز دره ناپا رزرو کنید. اکنون، حتماً قبل از بازدید از دره ناپا، سفر خود را رزرو کنید و همیشه برای تغییرات لحظه آخری برای بالون سواری خود آماده باشید. به هر حال، همه چیز به آب و هوا بستگی دارد.

اکنون، چند شرکت برای انتخاب وجود دارد. برخی از محبوب ترین و قابل اعتماد ترین عبارتند از؛ Napa Valley Aloft، Balloons Above the Valley یا Napa Valley Balloons, Inc.

همه پروازهای بالن فصلی را سازماندهی می کنند و این یک راه عالی برای دیدن دره ناپا از منظری متفاوت است.

بیشتر بخوانید: بهترین کارها در یوسمیتی

7.) پیاده روی هنری ناپا

بهترین کارهایی که در دره ناپا کالیفرنیا واین انجام می شود

با تمام شراب تمام شد؟ چطور توانستی! ها!

جدای از شوخی، اگر دوست دارید کمی از انواع انگور دور شوید، سری به پیاده روی هنری ناپا بزنید.

در سال 2009، اولین نمایشگاه Napa Art Walk آغاز شد و به رویدادی دوسالانه تبدیل شد که راهی عالی برای کاوش در شهر است.

نقشه‌های رایگان در Napa Art Walk در مکان‌های مختلف مانند 600 Main Street، Napa River Inn و Napa Valley Center در دسترس هستند (و بدیهی است که به صورت آنلاین).

به علاوه، شما همچنین می توانید تور صوتی Napa Art Walk را که توسط خود هنرمندان ضبط شده است، تجربه کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین کارهایی که در مونتری انجام می شود

8.) Safari West

بهترین کارهایی که باید در ناپا ولی کالیفرنیا گریز انجام دهید

سافاری وست با ترویج فعالیت‌های حفاظت از محیط زیست و آموزش محیط‌زیست، هدف بزرگی برای به اشتراک گذاشتن دانش و توانمندسازی مردم برای فکر کردن در مورد پایداری و آنچه می‌توانند برای کمک به محیط زیست انجام دهند، درست در قلب سونوما دارد.

در حال حاضر حدود هزار حیوان در سافاری وست زندگی می کنند و حتی یک شب می مانند. اگر با اعضای جوان‌تر خانواده می‌روید، ارزش کمی تامل دارد. پس از همه، تاکستان ها فقط می توانند برای بچه ها جالب باشند!

  تاکستان‌های شراب‌سازی لدسون دره ناپا در نزدیکی سانتا روزا

پس از آن، و در طول رانندگی خود در سراسر دره ناپا و منطقه اطراف، مطمئن شوید که در شراب سازی لدسون توقف کنید.

این ملک که در نزدیکی سانتا روزا قرار دارد، کاملاً زیبا است و یکی از بهترین کارهایی است که می‌توان در دره ناپا انجام داد، زیرا در اطراف پارک ایالتی Sugarloaf Ridge هستید.

بیشتر بخوانید: بهترین پارک های ملی کالیفرنیا

9.) تاکستان های پالماز

بهترین کارها در دره ناپا کالیفرنیا

یکی از شراب سازی های دوست داشتنی در دره ناپا، تاکستان های پالماز است. نه تنها این، آنها مقداری Cabernet Sauvignon خوشمزه سرو می کنند و ارزش دیدن آن را در حین دره دارد.

با بیش از 50 جریب زمین، این کارخانه شراب سازی بسیار وسیع اما دنج است که شراب های خوشمزه ای دارد که می توانید در مسیرتان در اطراف نقاط برتر دره ناپا امتحان کنید.

نه تنها این، تاکستان های پالماز یک غار شراب زیرزمینی خنک (و کاربردی) دارد. گنبد زیرزمینی چشمگیر برای تخمیر و فرآیند شراب سازی استفاده می شود که کاملاً منحصر به فرد پاماز است. ما خوشمون میاد!

همچنین، فراموش نکنید، شراب‌سازی Shadybrook Estate را نیز دارید که در نزدیکی جاده قرار دارد. شما به راحتی می توانید هر دو (یا بیشتر) را در یک بازدید شریک کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین کارهایی که در کالیفرنیا انجام می شود

10.) قلعه آموروسا

دره کالیفرنیا قلعه کالیستوگا آموروسا

اکنون، یکی از شراب‌سازی‌های مورد علاقه من در دره ناپا باید Castello di Amorosa باشد. با قلعه‌اش، شما را می‌بخشند که فکر می‌کنید به تپه‌های توسکانی رسیده‌اید.

برای یک راه آسان برای بازدید، این تور با راهنما را به Castello di Amorosa که از سانفرانسیسکو حرکت می کند، رزرو کنید. این یک راه آسان برای بازدید است و تورهای شراب فقط خارج از این دنیا هستند.

کل تاریخ پشت قلعه و تاکستان های بادگیر باورنکردنی است. در واقع، من می گویم این یکی از بهترین تاکستان ها برای بازدید در دره ناپا است که واقعاً نباید از دست بدهید.

بهترین کارها در تاکستان قلعه ناپا ولی کالیفرنیا

فقط حتما این تور را از قبل رزرو کنید. در دره ناپا، تورها به سرعت پر می شوند. راستش را بخواهید، عکس ها عدالت این تاکستان را رعایت نمی کنند.

دوست دارید کمی استراحت از تاکستان ها داشته باشید (کی تا به حال این را گفته است)؟ سپس خود را به جنگل سنگ‌شده برسانید. بازدید از آن در یک سفر یک روزه از ساکرامنتو یا سانفرانسیسکو بسیار آسان است و اگر در منطقه دره ناپا هستید، ارزش آن را دارد.

هر روز باز است، یکی از بهترین کارهایی است که می‌توان در دره ناپا انجام داد تا برخی از بزرگ‌ترین درختان چوب قرمز سنگ‌شده را ببینید. در طی میلیون ها سال، درختان فسیل شده و به نوبه خود تقریباً شبیه سنگ به نظر می رسند.

هنگامی که به اینجا رسیدید، حتماً برخی از پیاده‌روی‌های کوچک و گردش‌های اطراف پارک را بررسی کنید. برخی از آنها حدود 20 دقیقه طول می کشد و برای خانواده ها بسیار آسان است.

بیشتر بخوانید: بهترین کارهایی که در کالیفرنیا انجام می شود

۱۱) آسیاب بیل گریست و پارک ایالتی دره بوته-ناپا

بهترین کارهایی که در دره ناپا کالیفرنیا انجام می شود پارک ایالتی دره ناپا

آه، و فراموش نکنید، پارک ایالتی دره Bothe-Napa، پارک ایالتی بیل گریست میل یکی از بهترین کارهایی است که می‌توانید در دره ناپا و پس از کاوش در Castello di Amorosa انجام دهید.

در اینجا، چرخ آب و آسیاب 36 فوتی را خواهید دید که در ابتدا در سال 1800 ساخته شد. مدتها پیش، قبل از رسیدن شراب به دره ناپا، از آسیاب برای کمک به آسیاب کردن محصولات محلی ذرت و گندم برای منطقه شکوفا کالیفرنیا استفاده می شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، می توانید به تورهای تاریخی و تظاهرات آسیاب که بیشتر آخر هفته ها برگزار می شود، بروید.

بیشتر بخوانید: بهترین کارهایی که در کالیفرنیا انجام می شود

14 بهترین مکان در کالیفرنیا برای بازدید


بهترین های بریتانیای کبیر را بررسی کنید!

بنر آگهی کتاب سفر فقط چمدان دستی بریتانیای کبیر


برای ویدیوهای سفر به کانال یوتیوب ما بروید!