12 مشهورترین مکان دیدنی لندن برای بازدید – فقط چمدان دستی

لندن شهری کاملا حماسی برای بازدید است! از همه محله های باورنکردنی برای کاوش، کاخ های خیره کننده و خوشمزه ترین بازارها. به معنای واقعی کلمه برای همه در لندن چیزی وجود دارد. نه تنها این، انبوهی از مشهورترین مکان های دیدنی لندن در سراسر پایتخت وجود دارد.

با هزاران سال سابقه، هر نقطه دیدنی لندن داستانی در مورد حضور خود در لندن دارد. برخی از آنها هزاران سال قدمت دارند، در حالی که برخی دیگر براق و جدید هستند.

در هر صورت، بازدید از لندن راهی کاملاً عالی برای حس کردن لندن است. بنابراین، برای کمک به شما در یافتن مشهورترین مکان‌های دیدنی لندن، می‌خواستم فهرستی از بهترین‌ها را در زیر به اشتراک بگذارم.

با بازدید از لندن اوقات شگفت انگیزی را سپری کنید. واقعا شهر بزرگی است.

1.) برج لندن

دیدنی های معروف لندن برای بازدید از برج لندن

برج لندن واقع در سواحل رودخانه تیمز، غرق در تاریخ صدها سال پیش است. این یکی از مشهورترین مکان‌های دیدنی لندن برای بازدید است که جواهرات تاج را نیز در داخل آن قرار داده است.

در واقع، یکی از بزرگترین الماس های جهان را نیز در اینجا به دست آورده است. بهتر از همه، می توانید از طریق اتاق امن امن به داخل خانه بروید و با رزرو این بلیط های برج لندن، جواهرات تاج را ببینید.

دیدنی های معروف لندن برای بازدید از برج لندن

نه تنها می‌توانید به داخل برج لندن بروید، بلکه می‌توانید محوطه‌ها و تمام ساختمان‌هایی را که این مکان را بسیار خاص کرده‌اند، کشف کنید.

این بسیار ارزش یک بازدید را دارد و پس از پیاده روی از روی پل برج به راحتی قابل مشاهده است. که درست در کنار آن است.

بیشتر بخوانید: بهترین کارهایی که در لندن انجام می شود

2.) کاخ باکینگهام

دیدنی های معروف لندن برای بازدید از کاخ باکینگهام

نه تنها کاخ باکینگهام یکی از معروف ترین مکان های دیدنی لندن برای بازدید است، بلکه این مکان اقامتگاه رسمی تاج نیز می باشد. در این مورد، شاه چارلز سوم.

با داشتن سبک معماری نئوکلاسیک، ساخت این مکان از سال 1703 تا 1853 به طول انجامید و در مرکز لندن در حال اجراست. با قدم زدن در The Mall به راحتی می‌توانید به آن برسید، این مکان عالی برای بازدید در لندن پس از قدم زدن در میدان ترافالگار است.

بازدید شما از لندن بدون بازدید از کاخ باکینگهام کامل نخواهد بود. بهترین از همه این است که در چند ماه خاص از سال برای عموم باز است.

حتماً این بلیط‌های کاخ باکینگهام را رزرو کنید و برای کاوش در اتاق‌های ایالتی به داخل آن بروید. با تاریخچه خانواده سلطنتی و خود کاخ باکینگهام بیشتر آشنا خواهید شد.

در داخل، 775 اتاق وجود دارد که شامل حدود 80 حمام و 20 اتاق دولتی است. دیدن آن باورنکردنی است.

بیشتر بخوانید: بهترین کاخ های لندن برای بازدید

3.) کلیسای جامع سنت پل

دیدنی های معروف لندن برای بازدید از کلیسای جامع سنت پل

شاید یکی از بهترین نمونه‌های معماری باروک انگلیسی، کلیسای جامع سنت پل یکی دیگر از جواهرات دیدنی و یکی از مشهورترین مکان‌های دیدنی لندن برای بازدید از شهر باشد.

این کلیسای جامع که توسط سر کریستوفر رن طراحی شده است، دارای موزاییک‌ها، نقاشی‌های دیواری و مجسمه‌های مشهور جهانی و همچنین یک سردابه است.

با رزرو این بلیط های کلیسای جامع سنت پل به راحتی می توانید همه آنها را مشاهده کنید.

نمای کلیسای جامع سنت پلز لندن

نکته ای که باید به آن توجه کنید، کلیسای جامع سنت پل یک مکان مذهبی مهم است، بنابراین هنگام ورود به داخل، حتماً همیشه محترم باشید.

کلیسای جامع سنت پاولز لندن

اوه، همچنین، حتما از پله‌ها بالا بروید تا به بالای گنبد برسید.

ممکن است کمی پیاده روی باشد، اما برای مناظر پانورامای لندن ارزشش را دارد.

بیشتر بخوانید: بهترین کارها در مرکز لندن

4.) پل برج

دیدنی های معروف لندن برای بازدید از پل برج

پل برج که توسط سر هوراس جونز طراحی شده است، یک نقطه عطف نمادین در لندن از 19 است.هفتم قرن.

توجه داشته باشید که پل هنوز فعال است و بازدیدکنندگان می توانند از مسیری که شیشه ای است عبور کنند تا منظره ای شگفت انگیز از شهر داشته باشند. این یک تجربه بسیار جالب است و ارزش رزرو این بلیط‌ها را برای ورود مستقیم به داخل خانه دارد.

این نیز یک شاهکار خیره کننده از مهندسی ویکتوریا است و یک منطقه واقعاً باشکوه از لندن است. ترس از ارتفاع؟ ساختار شگفت انگیز و منظره خود پل را تحسین کنید.

همچنین، می توانید به راحتی از اینجا پیاده روی کنید و برای ناهار از بازار بورو بازدید کنید. به هر حال، لندن بازارهای باورنکردنی برای کشف دارد.

بیشتر بخوانید: بهترین مناطق لندن برای بازدید

5.) وست مینستر ابی

دیدنی های معروف لندن برای بازدید از کلیسای وست مینستر

کلیسای وست مینستر که واقعاً یک ساختمان نمادین است، بیش از 1000 سال است که رویدادهای مهم، تاریخی و دیدنی را دیده و شاهد بوده است.

دیدنی های معروف لندن برای بازدید از کلیسای وست مینستر در داخل

این یکی از معروف‌ترین مکان‌های دیدنی لندن است که به‌عنوان کلیسای تاج‌گذاری انگلستان و محل دفن چندین پادشاه از گذشته عمل می‌کند.

در واقع، برخی از برجسته ترین افراد در تمام انگلستان در کف، سردابه و دیوارهای اینجا دفن شده اند.

دیدنی های معروف لندن برای بازدید از کلیسای وست مینستر

صادقانه بگویم، کلیسای وست مینستر با توجه به معماری گوتیک آن مکان زیبایی برای بازدید است. این فقط خیره کننده است! فقط حتما این بلیط ها را برای ورود به داخل رزرو کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین کارهای رایگان برای انجام در لندن

6.) خانه های پارلمان

دیدنی های معروف لندن برای بازدید از مجلس

یکی دیگر از مکان های دیدنی معروف لندن که باید از آن دیدن کنید. می توانید مناظر پل وست مینستر را تحسین کنید یا حتی یک تور در داخل آن رزرو کنید (مستقیماً با خانه های پارلمان).

این یک ساختمان احیای گوتیک است که از نظر تاریخی غنی است و در رودخانه تیمز قرار دارد که صادقانه نمی توان آن را از دست داد. در داخل، می‌توانید مجلس عوام را بررسی کنید، تاریخچه پیرامون طرح گای فاکس را ببینید و در مورد استفاده امروز آن بیشتر بدانید.

برای داشتن یک منظره عالی، مخصوصاً هنگام غروب آفتاب، این بلیط های سریع را برای سوار شدن به London Eye رزرو کنید. نماها عالی هستند.

بیشتر بخوانید: بهترین سواحل نزدیک لندن برای بازدید

7.) چشم لندن

دیدنی های معروف لندن برای بازدید از چشم لندن

صحبت از چشم لندن… این یکی از مشهورترین نقاط دیدنی لندن برای بازدید است که در واقع کاملاً جدید است. این بنا که برای جشن هزاره ساخته شده است، به آینده ای دائمی درست در سواحل رودخانه تیمز تبدیل شده است.

بهترین تصور که به عنوان یک چرخ و فلک غول پیکر وجود دارد، می توانید سوار بر آن شوید تا منظره شگفت انگیزی از لندن داشته باشید که بسیار خیره کننده است. فقط مطمئن شوید که این بلیط های سریع را رزرو کنید تا سریع سوار شوید. به این ترتیب شما در اطراف معلق نخواهید بود.

بیشتر بخوانید: بهترین سفرهای یک روزه از لندن

8. بیگ بن (برج الیزابت)

دیدنی های معروف لندن برای بازدید از بیگ بن

وقتی در مورد لندن بشنوید، احتمالاً بلافاصله به بیگ بن فکر خواهید کرد. این یکی از تاریخی ترین و معروف ترین مکان های دیدنی لندن در لندن است که در سراسر جهان شناخته شده است!

با نام ساعت در برج الیزابت، تقریباً هر کسی که از لندن بازدید می کند مطمئن می شود که بیگ بن را می بیند.

جالب اینجاست که این بنای تاریخی پس از سوزاندن آن در سال 1834 به کاخ وست مینستر اضافه شد. معمار آگوستوس پوگین بیگ بن را طراحی کرد، اما ایده الحاق آن به برج ایده چارلز بری بود. بنابراین، از نظر تاریخ لندن، در واقع کاملاً جدید است.

چندین داستان مرتبط با بیگ بن وجود دارد. از چندین چالش و فاجعه جان سالم به در برده است و این داستان‌ها شما را کاملاً به گذشته می‌برد.

بیشتر بخوانید: بهترین کارهایی که باید در مرکز لندن انجام دهید

9.) هاید پارک

مکان های دیدنی معروف لندن برای بازدید از هاید پارک

شما هرگز نمی توانید واقعاً بگویید که هاید پارک یک جواهر پنهان در لندن است، بسیار بزرگ و در معرض دید قرار دارد! اگر می خواهید کمی دور از شلوغی خیابان ها باشید، آن را به یکی از معروف ترین مکان های دیدنی لندن تبدیل می کند.

با دور شدن از خیابان‌های شلوغ شهر، می‌توانید اوقاتی آرام را در هاید پارک با حیات وحش و سرسبزی آن تجربه کنید. این بزرگترین پارک مرکز لندن است. این کاملاً زرق و برق دار است و فعالیت های زیادی وجود دارد که در طول سال در محوطه انجام می شود.

همچنین، هاید پارک همچنین به عنوان شکارگاه پادشاه هنری هشتم شناخته می شد و به خاطر دریاچه و گالری سرپانتین به همراه گوشه سخنران که دیدن آن بسیار سرسبز است، مشهور است.

بیشتر بخوانید: بهترین کارهایی که باید در مرکز لندن انجام دهید

10.) سیرک پیکادیلی

دیدنی های معروف لندن برای بازدید از سیرک پیکادیلی لندن

سیرک پیکادلی که اغلب با میدان تایمز نیویورک مقایسه می‌شود، کمی کوچک‌تر است، اما در واقع بسیار قدیمی‌تر از بیلبوردهای میدان تایمز است که امروزه می‌بینید.

این مکان که در مرکز Theatreland و درست در نزدیکی خیابان ریجنت یافت می‌شود، مکانی عالی برای دیدن در حین قدم زدن در اطراف سوهو برای صرف غذای کوچک یا عصرانه است.

بهترین کارها برای انجام در لندن (30)

اکنون، یک چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که ممکن است شلوغ شود!

از آنجایی که سیرک پیکادلی یک مکان ملاقات معروف و به طور کلی منطقه توریستی است، اگر از مکان‌های شلوغ متنفر هستید، بهتر است از رفتن به اینجا اجتناب کنید.

11.) شارد

مکان های دیدنی معروف لندن برای بازدید از The Shard

بلندترین ساختمان لندن، شارد، یک اثر معماری شگفت انگیز است که بر تمام شهر مشرف است. این شهر به عنوان یک شهر عمودی طراحی شده است، بنابراین هتل ها، دفاتر، ساکنان و رستوران های متعددی در داخل آن وجود دارد. بازدید از همه آنها (به جز دفاتر و خانه ها) آسان است.

اگرچه Shard هنوز هم یکی از جدیدتر، اما همچنان مشهورترین مکان‌های دیدنی لندن برای بازدید است، اما هنوز با رزرو این بلیط‌ها ارزش بازدید از سکوی تماشای آن را دارد. مناظر در هنگام غروب خورشید خیره کننده است.

پس از آن، به خیابان Bermondsey نزدیک که دارای انبوهی از رستوران‌ها و بارهای دوست‌داشتنی است، نگاهی بیندازید.

بیشتر بخوانید: بهترین کارهایی که در جنوب لندن انجام می شود

12.) قرقره

دیدنی های معروف لندن برای بازدید از غنچه

Gherkin که احتمالاً یکی از نمادین ترین (اما نه بلندترین) آسمان خراش های لندن است، دیدن آن بسیار جالب است.

اگرچه واقعاً نمی‌توانید به هیچ پلتفرمی برای تماشای Gherkin بروید، می‌توانید به Searcys در The Gherkin بروید که کوکتل‌های خوشمزه‌ای دارد و درست در بالای آن قرار دارد.

اگر این مورد شما نیست، ممکن است بتوانید یک بازدید در طول سالانه Open House ترتیب دهید.

بیشتر بخوانید: بهترین کارهایی که در لندن انجام می شود

28 بهترین کار برای انجام در لندن


بهترین های بریتانیای کبیر را بررسی کنید!

بنر آگهی کتاب سفر فقط چمدان دستی بریتانیای کبیر


برای ویدیوهای سفر به کانال یوتیوب ما بروید!