FeiyuTech AK4500 Gimbal Tech Review

Feiyu Tech Gimbal AK4500: بیایید ویدیو صحبت کنیم!

اگر می خواهید در طول سفر یک فیلم با کیفیت بالا و روان ایجاد کنید ، FeiyuTech AK4500 ضروری است. بدون آن ، بدون استفاده از گیمبال نمی توانید از پس کار برآیید مگر اینکه بازوهای بسیار ثابتی داشته باشید.

FeiyuTech AK4500 (قابل خرید در آمازون) یک گیمبال سه محوره است که 1.6 کیلوگرم وزن دارد و ظرفیت بارگیری دیوانه کننده آن 4.6 کیلوگرم است. بازوهای خود را طوری تمرین کنید که به وزن کامل برسند. نمی توان باور کرد که چقدر روان و طولانی مدت کار می کند ، زیرا عمر باتری آن 12 ساعت است!

بیایید با پرونده شروع کنیم. FeiyuTech AK4500 Gimbal دارای یک کیف مخصوص حمل فوم سخت است که شامل 4 باتری لیتیوم ، شارژر ، کابل های اتصال ، سه پایه ، دسته فرمت ، قاب دسته همه کاره (بعدا بیشتر توضیح خواهم داد) ، صفحه سریع رهاسازی ، یک پشتیبانی کننده لنز ، یک فوکوس فالو و یک کنترل کننده پیوند که به شما امکان می دهد گیمبال را به صورت بی سیم کنترل کنید.

می توانید تصور کنید که فیلمبردار دارث ویدر هستید!

گیمبال FeiyuTech AK4500 دارای یک لاستیک خوب و یک چرخ عملکرد قابل تنظیم است که می توانید از آن برای جابجایی دوربین یا استفاده از فوکوس بعدی استفاده کنید. سپس یک دسته فرعی ، سه پایه (با پوشش لاستیکی ، بنابراین می توانید چسبندگی بهتری داشته باشید) و یک قاب دسته ای همه کاره وجود دارد که به شما امکان می دهد دسته فرمت ، سه پایه یا کنترل کننده هایپر لینک را متصل کنید.

این قاب دسته چند منظوره واقعاً خوب است اگر می خواهید در نزدیکی زمین فیلم بگیرید یا فقط برای سفر و حمل آن بین مکان های مختلف ، زیرا حمل گیمبال را بسیار آسان می کند.

برنامه های افزودنی برای Feiyu Tech Gimbal AK4500.
برنامه های افزودنی برای Feiyu Tech Gimbal AK4500.

بیایید در مورد نصب و تعادل گیمبال صحبت کنیم.

متعادل کردن یک گیمبال می تواند یک درد باشد و معمولاً فقط زمان بر است ، اگرچه انجام این کار بسیار مهم است.

بچه های FeiyuTech صفحه دوم را اضافه کردند ، بنابراین می توانید این صفحه را مستقیماً به دوربین خود وصل کرده و از آن به عنوان سیستم انتشار سریع استفاده کنید. به همین ترتیب ، هنگامی که دوربین شما متعادل شد ، نیازی نیست که یک فرایند را بارها و بارها پشت سر بگذارید. چنین راه حل ساده ای. این بسیار دوست داشتنی است و در زمان صرفه جویی می کند. برای FeiyuTech خوش آمدید!

هر موتور گیمبال FeiyuTech AK4500 دارای سیستم قفل است. بنابراین می توانید هر موتور را جداگانه متعادل کنید ، که نه تنها تعادل بلکه ذخیره دستگاه شما را نیز آسان می کند. همچنین می توانید دسته گیمبال را جدا کنید تا در هنگام سفر کوچکتر شود.

یکی از بهترین ویژگی های گیمبال صفحه لمسی است. می توانید از آن برای بسیاری از عملکردها ، بدون استفاده از برنامه استفاده کنید. برنامه ای وجود دارد که به شما قابلیت های بیشتری می دهد ، اما من ترجیح می دهم فقط از صفحه لمسی بدون اتصال تلفن خود استفاده کنم. اما ارزش اتصال دوربین با گیمبال از طریق بلوتوث را دارد!

FeiyuTech AK4500
FeiyuTech AK4500

صفحه لمسی

صفحه لمسی به شما امکان دسترسی به حالت های مختلف را می دهد: Default ، Smooth ، Action و Customize. آنها گزینه هایی را برای کنترل هر سرعت که می خواهید گیمبال به آن بچرخد ، ارائه می دهند. سپس تنظیمات بار و کالیبراسیون وجود دارد.

یک حالت Inception نیز وجود دارد که در آن می توانید سرعت را تنظیم کنید ، طرفی که می خواهید بچرخانید. و حتی گزینه ای برای حالت چرخش بی پایان ، برای آن چرخش های شیک 360 درجه وجود دارد. حالت پرتره برای فیلم های selfie vlogger است ، اما شما باید دست خود را دراز کرده و دوربین را به سمت خود نشان دهید ، بنابراین این کار چندان خوب نیست.

در Motion Timelapse می توانید حرکتها را با دوربین خود از قبل ذخیره کنید تا تایم لپسهای فوق العاده ایجاد کنید.

اما برای سایر سبک های ویدئویی نیز مناسب است ، زیرا این ویژگی خوبی است ، اگر به تنهایی در حال فیلمبرداری هستید و نمی خواهید عکس های ساده و بدون حرکتی بگیرید. با استفاده از این گزینه می توانید شروع عکاسی را تنظیم کرده و سپس به انتها بروید ، OK را فشار دهید و گیمبال به طور خودکار حرکت می کند.

وویلا!

به طور کلی FeiyuTech AK4500 یکی از بهترین گیمبال هایی است که تا کنون استفاده کرده ام (برای خرید در آمازون موجود است).