تغییرات مثبت در زمان غیرقابل پیش بینی

من از سال 2004 در دنیای وبلاگ نویسی سفر بودم و از سال 2007 به طور تمام وقت Travel Dudes را اداره می کردم. آن روزهای پیشگام هیجان انگیز بود و هیجان متوقف نشده است.

وبلاگ نویسی مسافرتی حرفه ای اغلب بسیار آسان به نظر می رسد. و باید شبیه این باشد ، زیرا در غیر این صورت شما کار اشتباهی انجام می دهید. اما اغلب در پشت صحنه بسیار متفاوت است. به خصوص در روزهای اولیه ، هنگامی که سعی می کنید با کسب و کار خود امرار معاش کنید.

سعی کنید به پدرشوهر خود توضیح دهید که برای سفر به دنیا حقوق می گیرید. موفق باشید! 😉

اداره یک تجارت معمولاً شامل بسیاری از اتفاقات غیرقابل پیش بینی است.

و خیلی ها نمی دانند که در چند سال گذشته چقدر تجربه کرده ام و چه چیزی را تجربه کرده ام. هفت سال پیش من اولین پلتفرم سفر اجتماعی را ایجاد کردم و این چیزی بسیار ویژه بود.

نسخه توسعه دهنده به خوبی کار می کرد … تا لحظه ای که آنلاین شدیم.

من بی صبرانه منتظر بودم که در مورد آن با صدای بلند فریاد بزنم و سپس … سیاه شد!

سایت تازه راه اندازی شده برای یک هفته کامل سیاه بود! و برای ماههای بعد زشت باقی ماند. حتی ساده ترین موارد نیز مانند ثبت نام کاربران جدید کار نمی کند ، اگرچه با یک سیستم مدیریت محتوا که بر جوامع متمرکز است ساخته شده است. تیم توسعه دهندگان من به طور کامل شکست خورد و تمام پول به هدر رفت احساس شد. و این پول زیادی بود!

ما هرگز نتوانستیم آنچه را که می خواهیم ارائه دهیم به طور گسترده اعلام کنیم. و من به مفهوم واقعی آن بسیار افتخار می کردم ، زیرا ما چیزی منحصر به فرد و بسیار مفید برای مسافر خلق کردیم.

مطلب جدید  تيونينگ پرشيا با 700 تومن - تیونینگ تاک

در عوض شبهای بی خوابی زیادی داشتم و منتظر ایمیل های توسعه دهندگان بودم. تلاش برای نجات و حل وضعیت.

این بزرگترین بحرانی بود که من به عنوان یک کارآفرین تجربه کردم. هفته ها فقط به آنچه در حال رخ دادن بود واکنش نشان می داد ، که هنگام اداره یک کسب و کار وضعیت مخربی است. سپس یک شب با یک ایده بیدار شدم و برای ارسال ایمیل به رایانه رفتم. در نهایت این ایمیل خود تغییر چندانی نکرد ، اما این عمل بود که تغییر کرد. در آن لحظه بود که دوباره کنترل اوضاع را در دست گرفتم. که نقطه عطف بود.

من رفتار مشابهی را در بحران COVID-19 دیده ام. با تجربه بحران خودم در گذشته ، اکنون توانستم از این درس عبرت بگیرم ، به طوری که ما تمام تلاش خود را کردیم که به جای واکنش به دیگران ، خودمان را ادامه دهیم. این بسیار ساده تر از آنچه که هست به نظر می رسد ، هنگامی که به نظر می رسید کل صنعتی که در آن کار می کنید در اطراف شما فروپاشیده است. اما ما موفق شدیم … بعداً این کار را انجام دهیم.

بنابراین بازگشت به راه اندازی مجدد هفت سال پیش.

در برخی موارد ما وب سایت را پایدار کردیم ، اما همه برنامه نویسی های بد سالهای قبل به جای ایجاد یک سایت جدید از ابتدا توسط توسعه دهندگان کنترل شده بود. خوشبختانه ترافیک تقریباً یکسان بود ، اما ما نمی توانیم سرمایه گذاری بیشتری انجام دهیم ، زیرا در یک وب سایت ضعیف کار می شود. بنابراین ما فقط به رفع مشکلات ادامه می دهیم. و در این مرحله نمی توانم از اریک به اندازه کافی تشکر کنم که در طول سالها با دانش و تجربه خود در زمینه فناوری اطلاعات به من کمک کرد! او جادوی خود را انجام داد و ما توانستیم به وب سایت خود ادامه دهیم.

مطلب جدید  سوء استفاده از رسانه های اجتماعی - #TLPicks

معمولاً همه چیز در زندگی به دلایلی اتفاق می افتد ، اگرچه اغلب اوقات فقط بعداً متوجه می شوید.

به غیر از Travel Dudes ، من به عنوان COO و به عنوان شریک iambassy کار می کردم. این دوران بسیار موفق و هیجان انگیز اکنون به پایان رسیده است. اما من مشتاقانه منتظر یافتن هدف این مرحله هستم. و من در مورد آن هیجان زده هستم!

چرا؟

از آنجا که ما در ماه دسامبر یک برنامه آرام آرام راه اندازی مجدد از Travel Dudes داشتیم. و بهترین این است… سایت بدون مشکل اجرا می شود!

ما در سال گذشته روی این (در واقع طولانی تر) کار کرده ایم. و اگرچه این همه گیری به طرق مختلف وحشتناک بوده است ، ما زمان خود را صرف کرده و سخت کار می کنیم.

و ما قبلاً می بینیم که ارزشش را داشت!

مانند بسیاری دیگر ، ترافیک وب سایت ما به طور چشمگیری کاهش یافت وقتی که Sars-CoV 2 به جهان و صنعت مسافرت رسید. اما از زمان راه اندازی مجدد ما دوباره شاهد افزایش بیش از 210 بودیم ، که به وضوح نتیجه کار خوبی است که انجام داده ایم.

سایت جدید از جهات مختلف پایدار ، باریک تر و بهینه تر است و ما فقط به بهبود آن ادامه می دهیم. این دیگر یک پلتفرم سفر اجتماعی نیست ، اما اکنون ما سرانجام قادر به اجرای تمام ایده هایی هستم که دارم.

ما به عنوان Travel Dudes معتقدیم که سخت کار می کنیم و موفقیت را به اشتراک می گذاریم.

در همه آن سالهای سخت ، ما توانسته ایم تجارت خود را به روشهای مختلف توسعه دهیم. ما تیم را بزرگ کردیم و یک قالب ویدیویی جدید ایجاد کردیم ، که سپس از آن برای تولید برنامه سفر خود استفاده کردیم. این نقش مهمی در موفقیت ما در مبارزات انتخاباتی ما در سالهای اخیر داشته است.

مطلب جدید  قیمت و خرید بک لینک Pbn چیست ؟

مهمترین چیز این است که ما این کار را کردیم با اشتیاق و سرگرمی زیاد

این امر به لطف تیم رویایی Travel Dudes ، که طی سالهای طولانی از من حمایت کرد و به من اعتقاد داشت ، امکان پذیر شد.

اما در نهایت ، من فقط به لطف همسر فوق العاده و قوی خود و با حمایت تمام خانواده ام توانستم به همه اینها دست پیدا کنم!

و من امیدوارم که بتوانم هنوز روی این موضوع کمی بیشتر حساب کنم …

… وقت آن است که دوباره روی همکاری های موفق و بزرگ کار کنیم!

Travel Dudes جامعه ای بوده است که در آن مسافران و وبلاگ نویسان پرشور نکات سفر خود را به اشتراک می گذارند. تا کنون ما حدود 1000 مقاله را وارد کرده ایم و بسیاری دیگر را اضافه خواهیم کرد.

ما می خواهیم به عنوان یک جامعه ادامه دهیم ، اما در یک مجموعه منحصر به فرد و فقط با دعوت. ما این کار را در چند هفته آینده آغاز می کنیم.

ما استراتژی محتوای خود را بهبود می بخشیم و هدف ما حمایت از یکدیگر و ارائه راهنمایی های ارزشمند برای مسافران و کمک به افزایش تجربه سفر آنها است.

همچنین برنامه های بسیار بزرگ و مهیجی برای چند ماه آینده دارم! من در حال حاضر بسیار هیجان زده هستم در مورد این…. من می توانم خیلی بگویم:

باز هم خاص می شود!

پس منتظر باشید!

و به سفر خود ادامه دهید

ملوین