10 بهترین کاری که باید در رود آیلند انجام شود – فقط چمدان دستی

کوچک و کاملاً قدرتمند ، رود آیلند یکی از نقاط زیبا در ساحل شرقی است که کشف آن کاملاً شگفت انگیز است! از خلیج های زیبا ، شهرهای تاریخی و موزه ها ، انبوهی از بهترین کارها برای انجام در رود آیلند در سراسر ایالت وجود دارد.

ما سفر خود به رود آیلند را بسیار دوست داشتیم ، به ویژه پراویدنس که بازدید از آن بسیار دوست داشتنی است. با این اوصاف ، نیازی نیست فقط خود را در یک ایالت محدود کنید در حالی که در منطقه هستید. در حالی که اینجا بودیم ، ما سفری را در اطراف بهترین مکانهای ماساچوست نشان دادیم و شگفت انگیزترین زمان را در بوستون نیز گذراندیم.

بنابراین ، برای اینکه بتوانید بیشترین استفاده را از سفر خود در رود آیلند ببرید ، می خواستم نقاط مهم ما را که عاشق آنها بودیم به اشتراک بگذارم. برخی مبتنی بر طبیعت هستند ، برخی دیگر شامل شهرهای کوچک عجیب و غریب می شوند. اما در هر صورت ، من مطمئن هستم که شما یک بار ریخته شده برای سر پا خوردن پیدا خواهید کرد!

بهترین کارها در رود آیلند

در زیر ، به بهترین کارها در رود آیلند نگاه کنید. از زمان خود برای کاوش در ساحل شرقی لذت ببرید.

1.) نیوپورت

بهترین کارها در رود آیلند

نیوپورت در سواحل جزیره آکودنک واقع شده است ، یک شهر کوچک پررونق است که دیدن آن بسیار زیبا است. پل هایی که جزیره را به هم متصل می کنند ، به آسانی به آنجا می رسند ، این مکانی است که هنگام سفر به ساحل شرقی برای یک روز (یا دو) ارزش بازدید دارد.

به محض ورود ، حتماً خیابان Ocher Point و The Breakers را ببینید ، یک عمارت وسیع Vanderbilt که دیدن آن بسیار شگفت انگیز است. ساخته شده در دهه 1800 ، نمادی از ثروت وندربیلت بود. و حتی تا امروز نشان داده شده است.

با حدود 70 اتاق و یک اتاق ناهار خوری سه طبقه عظیم که یک شاهکار کامل است. کل عمارت یک اثر هنری است!

پس از آن ، از The Breakers خارج شده و پیاده روی نمادین Cliff را دنبال کنید که در اطراف خط ساحلی و خلیج های اینجا حرکت می کند. چشم اندازهای اینجا کاملاً خیره کننده است و مکان بسیار زیبایی است که می توانید بعداً بعد از ظهر هنگامی که خورشید کمی پایین تر می رود ، از آنجا دیدن کنید.

عاشق عمارت ها و معماری تزئینی خود هستید؟ سپس مطمئن شوید که در اطراف عمارت خیابان بلوو قرار دارید. این منطقه از نیوپورت به دلیل ساختمانهای خیره کننده اش مشهور است و می توانید همه آنها را بین اقیانوس و بلوو پخش کنید. دوست داشتنی است.

بهترین کارها در رود آیلند

حتماً از عمارت نمادین رزکلیف ، خانه مرمری دیدن کنید و The Elms را نیز فراموش نکنید.

مورد دوم یکی دیگر از جواهرات یک عمارت و یکی از بهترین کارهایی است که در رود آیلند برای کاوش در مناطق خانه های نمادین انجام می شود.

به سفارش Edward J. Berwind در اواسط 18ث قرن ، این مکانی است که با تأثیرات فرانسوی پر شده است. به علاوه ، باغ های کلاسیک احیا بسیار خوب هستند که نمی توان آنها را از دست داد.

پس از آن تجمل ، به پارک ایالتی فورت آدامز بروید و درباره این قلعه که قدمت آن به دهه 1800 برمی گردد ، بیشتر بدانید.

قدیمی ترین میخانه و میخانه در ایالات متحده آمریکا

در نهایت ، حتماً از میخانه اسب سفید دیدن کنید که قدیمی ترین (در حال حاضر) میخانه در ایالات متحده است. قدمت آن به سال 1673 برمی گردد ، جایی که برای شام باورنکردنی است. منوی فصلی آنها بسیار خوشمزه است. و همچنین انگلستان نیو انگلند آنها در این مورد!

بیشتر بخوانید: بهترین مکانهای ماساچوست برای بازدید

2.) جزیره مسدود

بهترین کارها در رود آیلند

به راحتی با قایق (از این نقطه) در Point Judith ، Dock Island یک ماجراجویی جزیره ای کاملاً سرگرم کننده برای یک سفر یک روزه در حالی در رود آیلند است. با استفاده از کشتی Block Island ، در هیچ زمانی به جزیره Block نمی رسید.

طبیعتاً اولین بندر تماس شما New Shoreham خواهد بود. از اینجا ، قبل از حرکت به خط ساحلی زیبا در اطراف Mohegan Bluffs ، می توانید یک غذای خوشمزه در کیمبرلی (برای خرچنگ ، ​​ماک و پنیر خود) میل کنید.

بهترین کارها در رود آیلند

اگر ساحلی است که دنبال آن هستید ، قبل از اتمام روز تعطیل خود با پیاده روی در اطراف فانوس دریایی شمالی ، به ساحل عمارت بروید. فقط خوشحال است.

بیشتر بخوانید: بهترین مکان ها در سواحل شرقی برای بازدید

3.) خلیج Sachuest

بهترین کارها در رود آیلند

یکی دیگر از جواهرات جزیره Aquidneck ، بازدید از خلیج Sachuest یکی از بهترین کارهایی است که در رود آیلند می توانید انجام دهید.

می بینید ، ساحل دوم بهشتی شنی است که واقعاً نمی توانید در تابستان از دست بدهید. با دسترسی آسان به نیوپورت ، ارزش یک روز آرامش بخش تر را دارد. به علاوه ، یکی از بهترین غروب های آفتاب در رود آیلند را از اینجا دریافت خواهید کرد.

بهترین کارها در رود آیلند

اگر زمان (و انرژی اضافی برای سوزاندن) دارید ، در مسیرهای باشکوه اطراف پناهگاه حیات وحش ملی Sachuest Point بروید.

آنها بسیار صلح آمیز و باورنکردنی هستند در یک روز پر از بارندگی وقتی امواج به ساحل برخورد می کنند. من آن صدا را خیلی دوست دارم!

بیشتر بخوانید: بهترین کارها در کیپ کد

4.) مشیت

بهترین کارها در رود آیلند

اولین پورت واقعی تماس ما در ایالت ، بازدید از Providence یکی از بهترین کارهایی است که می توان در رود آیلند برای استراحت شهری دوست داشتنی انجام داد. با روحیه ای جوان ، این پایتخت نوعی است که برای هر سلیقه ای چیزی کمی دارد.

وقتی به اینجا رسیدید ، حتماً موزه هنر RISD را ببینید که دیدن آن خیلی خوب است! بخشی از دانشکده طراحی جزایر به خاطر مجموعه های وسیع خود که فقط باورنکردنی هستند ، شناخته شده است. از مجموعه پارچه های معاصر ، لباس مصر باستان تا 20ثطراحان قرن ، این مکانی است که به راحتی می توانید چند ساعت را صرف کاوش کنید.

بهترین کارها در رود آیلند

سپس به WaterFire بروید ، مجسمه ای نمادین در رود آیلند که توسط بارنابی ایوانز خلق شده است. با چهار هکتار Riverwalk و Water Place برای کاوش ، مکانی مناسب برای قدم زدن در یک عصر گرم است. به علاوه ، انبوهی از فروشندگان خیابانی وجود دارند که به صورت فصلی نیز فعالیت می کنند.

بهترین کارها در رود آیلند

برای لذت بردن از غذای خوشمزه ، برای خرید یکی از پیراشکی های کرکی (و قهوه عالی) به شرکت قهوه Bolt بروید. من به شما می گویم ، شما بیش از یک می خواهید!

بیشتر بخوانید: بهترین مکان ها در لانگ آیلند برای بازدید

5.) پارک ایالتی Beavertail

بهترین کارها در رود آیلند

درست در ورای جیمز تاون ، پارک دولتی بیورتیل جواهری است که می توانید در امتداد خط ساحلی چشمگیر رود آیلند از آن دیدن کنید. کل منطقه کاملاً خیره کننده است ، گرچه نقطه مورد علاقه من باید موزه فانوس دریایی Beavertail باشد.

پیاده روی در اینجا فقط شگفت انگیز است و فانوس دریایی فقط نمادین است. در واقع ، من فکر می کنم ممکن است مورد علاقه من در تمام رود آیلند باشد.

6.) خلیج ناراگانست

بهترین کارها در رود آیلند

آه ، بسیار خوب ، بنابراین Narragansett Bay یک گوهر کامل برای کاوش در رود آیلند است و به سختی از دست می رود! می بینید ، در برخی از نقاط بزرگ مانند نیوپورت ، پراویدنس و وارویک که همه در ساحل آن قرار دارند ، حرکت می کند.

در تابستان ، مطمئن شوید که به سمت ساحل شهر نارانگانست حرکت می کنید. این منطقه فوق العاده ساحلی است و انبوهی از غرفه های غذای کوچک و بستنی در سراسر ساحل وجود دارد.

بعلاوه ، در نزدیکی ، این برج ها هستند که نمادین مشرف به شهر از دهه 1800 هستند.

بهترین کارها در رود آیلند

اوه ، و بازدید از فانوس دریایی پوینت جودیت را نیز فراموش نکنید. این مکان شگفت انگیز برای قدم زدن و چشم اندازهای وسیعتر خلیج ناراگانست است.

بیشتر بخوانید: بهترین مکان ها در سواحل شرقی برای بازدید

7.) بریستول

بهترین کارها در رود آیلند

بریستول نه چندان دور از مرز با ماساچوست ، یک شهر کوچک زرق و برق دار است که هنگام گشت و گذار در رود آیلند ارزش تفریح ​​دارد. اگرچه نسبتاً کوچک است ، اما مکانی مناسب برای یک سفر یک روزه (یا آخر هفته خنک) است.

پس از پارک کردن ، حتماً از برخی از مشهورترین نقاط شهر دیدن کنید. البته ، شما باید پارک ایالتی Colt را که در یکی از زیباترین خطوط ساحلی در نیوانگلند امتداد دارد ، کشف کنید.

نه تنها برای قایق سواری عالی است ، بلکه موزه مزرعه Coggeshall نیز برای بازدید وجود دارد.

آیا دوست دارید بیشتر کاوش کنید؟ به عمارت Blithewold بروید که در 101 Ferry Road واقع شده است. مدتها پیش ، دقیقاً در سال 1908 ، Blithewold برای Augustus Van Wickle ساخته شد. طراحی آن شبیه به 17 استثعمارت انگلیسی قرن قرن و دیدن آن بسیار زیبا است.

با داشتن 45 اتاق عظیم که با مجموعه های هنری خانواده مجهز شده اند ، این مکان مکانی است که بازدید از آن بسیار دوست داشتنی است. به علاوه ، محوطه فقط خیره کننده است.

برای غذای خوشمزه محلی به Bristol Oyster Bar بروید. صدف و ماهی قزل آلا کبابی آنها بسیار خوشمزه است.

بیشتر بخوانید: بهترین کارها در کیپ کد

8.) Napatree

بهترین کارها در رود آیلند

درست در حومه ایالت نیویورک و کانکتیکات ، Napatree مکانی عالی برای بازدید است اگر به دنبال فضای باز عالی هستید. Napatree با یک زمین دست نخورده و محافظت شده ، پیاده روی در خط ساحلی دارد که برای از دست دادن آن بسیار خوب است.

کل منطقه تپه های شنی و ساحل کاملاً دست نخورده است و ارزش چند ساعت پیاده روی را دارد.

به علاوه ، می توانید به راحتی در اتاق چای المپیا در نزدیکی که بیش از 100 سال است وجود دارد ، توقف کنید. آنها یک برشته صدف متوسط ​​انجام می دهند که نمی توانید از دست بدهید.

بیشتر بخوانید: بهترین مکانهای ماساچوست برای بازدید

9.) فانوس دریایی پوهام

بهترین کارها در رود آیلند

درست در خط ساحلی ، مشرف به رودخانه پروویدنس ، فانوس دریایی Pomham Rocks بیش از 150 سال در رود آیلند ایستاده است!

برای سهولت مشاهده ، به این نقطه بروید که چشم اندازهای خیره کننده ای از منطقه خلیج را در اختیار شما قرار می دهد.

از همه بهتر این است که می توانید از فانوس دریایی (به مدت حدود 2 ساعت) بازدید کنید و در مورد تاریخچه آن اطلاعات بیشتری کسب کنید. به علاوه ، اتاق فانوس بسیار خنک است!

10.) رانندگی در اقیانوس

بهترین کارها در رود آیلند

Ocean Drive از نظر فنی هنوز بخشی از نیوپورت است ، یک مسیر کوچک دنج است که ساحل ناهموار خود جزیره را می پیماید. اگرچه رانندگی شما زیاد طول نمی کشد ، اما اگر هنوز عمارت خود را پر نکرده اید ، یکی از بهترین کارهایی است که می توانید در رود آیلند انجام دهید.

اگر علاقمند به گردش در اطراف هستید ، کافی است خیابان بلوو را تا انتها در خیابان کوگشال دنبال کنید. سپس می توانید در سمت چپ به ساحل کنار ساحل بیلی (که به همان اندازه دوست داشتنی است) بروید. اگر ده مایل بعدی را ادامه دهید ، باید شما را به کلبه های عصر طلایی برسانند. اگرچه ، آنها چیزی جز کلبه های سنتی نیستند!

همانطور که ادامه می دهید ، به پارک ایالتی برنتون پوینت می روید که در یک روز آفتابی آرام ، مکانی زیبا و دیدنی است.

بیشتر بخوانید: بهترین مکان ها در سواحل شرقی برای بازدید

12 مکان زیبا برای بازدید در ساحل شرقی ، ایالات متحده آمریکا


بهترین بریتانیای کبیر را ببینید!

بنر تبلیغاتی کتاب مسافرتی فقط بریتانیای کبیر دستی


در اینستاگرام ما به ما بپیوندید …برای فیلم های سفر به کانال YouTube ما بروید!

https://www.youtube.com/watch؟v=ODh6fOOmDDs