11 بهترین کاری که باید در کیپ کد ، ماساچوست انجام شود – فقط چمدان دستی

Cape Cod که در خط ساحلی زرق و برق دار ماساچوست قرار دارد ، شبه جزیره ای رویایی است که می توانید هنگام کاوش در شمال شرقی ایالات متحده از آن دیدن کنید. این شهر نه تنها انبوهی از سواحل و شهرهای کوچک خیره کننده دارد ، بلکه دارای تاریخ زیادی است که ارزش یکبار تفکر را دارد. به من اعتماد کنید ، بسیاری از کارهای حماسی و بهترین کارها در کیپ کد وجود دارد که شما نمی خواهید آنها را ترک کنید!

ما عاشق دیدن ماساچوست هستیم و این ایالت های ایالات متحده بسیار بیشتر از بوستون است! بله ، باورنکردنی است (و یکی از شهرهای مورد علاقه ما در ایالات متحده است) ، اما این ایالت چیزهای بیشتری برای دیدن و انجام دارد. از برخی از بهترین پیاده روی ها برای کاوش ، تا مناطق روستایی زرق و برق دار جنگل ایالت واشنگتن – این نوع ایالت است که پر از تنوع است…

… و این بیشتر از کیپ کد درست نیست!

بنابراین ، برای اینکه بتوانید از زمان خود بیشترین بهره را ببرید ، می خواستم برخی از جواهرات کاملاً حماسی را به اشتراک بگذارم که هنگام بازدید از کیپ کد نمی توانید از دست بدهید.

بهترین کارها در کیپ کد در ماساچوست

در زیر ، بهترین کارهایی که می توانید در کیپ کد انجام دهید را مشاهده کنید. زمان شگفت انگیزی را در گشت و گذار در ماساچوست داشته باشید. ما خوشمون میاد!

1.) تاکستان مارتا

بهترین کارها در کیپ کد در ماساچوست

احتمالاً یکی از جزایر مشهور ساحل شرقی ، Martha’s Vineyard یک مکان کوچک بسیار خیره کننده برای کشف است که درست در جنوب شبه جزیره کیپ کد قرار دارد. از همه بهتر ، بازدید از Woods Hole (Falmouth) یا Hyannis بسیار آسان است و برای سفر چند روزه مناسب است.

هنگامی که اینجا هستید ، باید در خیابان های بلوط بلوط بلوط (که معمولاً محل ورود قایق ها است) قدم بزنید. پس از ورود به بندر کوچک عجیب ، به چرخ فلک اسب های پرواز بروید. این قدیمی ترین چرخ فلکی است که هنوز کار می کند و می توانید در کل کشور سوار آن شوید. قدمت آن به دهه 1800 برمی گردد ، این یک برش حماسی از تاریخ است که نمی توانید از دست بدهید.

اگر دنبال سواحل هستید ، به ساحل ایالت جوزف سیلویا بروید. این تف زرق و برق دار از زمین شنی که برای بازدید بسیار مناسب است. ما پایان را در نزدیکی ادگارتاون دوست داریم.

برای غروب عالی ، به Aquinnah Cliffs Overlook بروید. چشم اندازهای Vineyard Sound و Atlantic بسیار خیره کننده است.

به علاوه ، شما به راحتی می توانید از Gay Head Lighthouse دیدن کنید که از چشم انداز بسیار دور است.

سرانجام ، برای خوردن یک لقمه سرد (و کاملاً خوشمزه) ، به Seantood Seanty در Edgartown بروید. خوک صدف New England آنها همه چیز است!

بیشتر بخوانید: بهترین کارها در بوستون

2.) ساحل ملی کیپ کد

بهترین کارها در کیپ کد در ماساچوست

بازدید از ساحل ملی به راحتی یکی از بهترین کارها در کیپ کد است. به هر حال ، این شبه جزیره به دلیل مسیرهای ساحلی خیره کننده و خط ساحلی حفاظت شده ای که بسیار زیبا است برای از دست دادن مشهور است.

حقیقتاً ، اگر در حال رانندگی از روی کیپ کد هستید ، از دست دادن ساحل ملی بسیار سخت است. می بینید ، درست در مسیر بین Namskaket و Provincetown و Cape Cod Bay قرار دارد. در حقیقت ، اگر قبلاً از مسیر 6 در خودرو استفاده کرده اید ، آن را قطعا متوجه خواهید شد.

با بیش از 40 مایل خط ساحلی ، Cape Cod National Seashore مکانی است که برای سواحل زرق و برق دار ایجاد می کنید. برخی از دوست داشتنی ترین آنها عبارتند از ؛ رئیس ساحل مادو ، ساحل هایلند و ساحل ریس پوینت (نزدیک استان ایالت).

اگرچه ، صادقانه بگویم ، تمام خط ساحلی خیره کننده است و شما نمی توانید با هیچ یک از آنها اشتباه کنید!

برای زیباترین مسیرها ، به وند اند فانوس دریایی بروید که قدمت آن به دهه 1800 باز می گردد. از اینجا به سمت ساحل لانگ پوینت حرکت خواهید کرد.

به علاوه ، در آب و هوای خوب ، می توانید از خیابان سنگی Provincetown Causeway عبور کنید که از خلیج از Provincetown تا خود Wood End کشیده شده است.

بیشتر بخوانید: بهترین مکان ها در شمال شرق آمریکا برای بازدید

3.) هیانیس

بهترین کارها در کیپ کد در ماساچوست

بخشی از خوشه روستاهایی که منطقه وسیع تری از بارنستپل را تشکیل می دهند ، ممکن است هیانیس یک مکان کوچک خواب آلود به نظر برسد ، اما جذابیت آن همین است.

بعلاوه ، دیدن آن بسیار زیاد است و اگر می خواهید زمان بیشتری در شهرهای آن داشته باشید ، به راحتی یکی از بهترین کارها در کیپ کد است.

بهترین کارها در کیپ کد در ماساچوست

پس از رسیدن ، حتماً از یادبود جان اف کندی دیدن کنید. این موزه یکی از نمادین ترین موزه های کیپ کد است که نمی توان آن را از دست داد.

کارهای JFK در کیپ کد در ماساچوست

عصبانی شدن؟ برای خرید بیسکوی خرچنگ تازه خرچنگ و صدف های سرخ شده که همه در محلی صید شده اند ، به کلک اسپانکی بروید و در سالن ساحلی بروید. برای ناهار خیلی خوشمزه است

در نهایت ، شما به راحتی می توانید از یکی از Hy-Line Cruises از بندرگاه Hyannis نیز سوار شوید. اینها برای تور کروز بندر یا سفر به مارتا تاکستان عالی هستند. همه چیز کاملاً آسان است!

برای مکان ساحلی در روستا ، به ساحل دنج کالموس بروید. این یکی از سواحل معروف ماسه سفید در Cap Code است که در داخل یک روستا واقع شده است.

بله ، این کوچکتر از بیشتر است (و نه به اندازه سواحل اطراف خط ساحلی ملی ، نفس گیر است ، اما اگر در حال حاضر در Hyannis هستید ، ارزش دیدن دارد.

اگر قصد دارید اقامت طولانی تری در Hyannis (یا منطقه Barnstaple) داشته باشید ، حتماً از موزه هنر Cape Cod نیز دیدن کنید. این مکان نمادین است که مجموعه های فصلی بسیار باورنکردنی را به نمایش می گذارد.

بیشتر بخوانید: بهترین پیاده روی در ماساچوست

4.) ساندویچ

بهترین کارها در کیپ کد در ماساچوست

درست در ابتدای شبه جزیره کیپ کد (رو به رو به خلیج کیپ کد) ، ساندویچ مجموعه ای از شهرک های کوچک است که تقریباً مطمئناً در طول سفر خود از آن عبور خواهید کرد.

این شهر یکی از بهترین کارهایی است که می توانید در کیپ کد انجام دهید ، اگر شهر بزرگتری را دوست دارید یا دوست ندارید تا خود پروینستاون رانندگی کنید. اگرچه ، صادقانه بگویم ، من همیشه توصیه می کنم به Provincetown بروید.

پس از گذراندن کمی زمان برای قدم زدن در خیابان ها ، سری به گردش بزنید سandwich Glass Museum. این یک موزه بسیار جذاب است که شامل نمایش های تاریخی و مدرن هنر شیشه ، و همچنین 6000 قطعه شیشه تولید شده در قرن 19 است!

شما تاریخ و تکنیک های تولید شیشه و ساندویچ شیشه را یاد خواهید گرفت و کاوش می کنید که بسیار منحصر به فرد است.

نه تنها این ، در ساندویچ می توانید موزه ها و باغهای میراثی را که بسیار آرام هستند و ارزش قدم زدن را دارند ، کاوش کنید. باغ ها زرق و برق دار هستند و یک مجموعه اتومبیل کلاسیک برای بارگیری!

برای صرف یک ناهار دلچسب ، خود را به غذاهای دریایی سام برسانید. رول های خرچنگ آنها را نمی توان در روز سه شنبه از دست داد!

5.) مسیر راه آهن کیپ کد

بهترین کارها در کیپ کد در ماساچوست

همه چیز در کیپ کد مربوط به شهرها و ساحل نیست. همچنین انبوهی از مسیرها برای پیگیری این بحران از خود شبه جزیره وجود دارد.

مسیر راه آهن کیپ کد یکی از این موارد است!

این مسیر 25 متری (که دنیس و ولفیت را به هم متصل می کند) یکی از بهترین کارهایی است که می توانید در کیپ کد انجام دهید ، اگر دوچرخه خود را به همراه داشته باشید. می بینید که مسیرها دوچرخه سواری خوبی دارند و برای داشتن دوچرخه سواری بعد از ظهر مناسب است.

اوه ، و فراموش نکنید که دوچرخه سواری Sun Sun را نیز در فالموث قرار دهید. این مکان کمی عالی برای یافتن مسیرهای ساحلی بیشتر روی دو چرخ است!

بیشتر بخوانید: بهترین کارها در بوستون

6.) پروینستاون

مکان های کیپ کد در ماساچوست

احتمالاً مشهورترین شهر در کیپ کد ، Provincetown درست در انتهای Cape Cod Penisular قرار دارد و کاملاً زیبا است.

با جذابیت قدیمی مدرسه و خیابانهای کوچک عجیب و غریب ، مکانی است که به نظر می رسد متعلق به کتاب های داستان است. بله ، من می دانم چقدر خوش طعم به نظر می رسد اما این حقیقت است!

بهترین کارها در کیپ کد در ماساچوست

پس از رانندگی ، فراتر از ساحل ملی کیپ کد ، در یکی از قطعات خصوصی نزدیک اسکله مک میلان پارک کنید. من فکر می کنم ما از پارکینگ Grace Hall استفاده کردیم و کاملاً آسان بود و به اندازه برخی دیگر گران نبود.

هنگام گردش ، مطمئن شوید که تاریخ طولانی شهر را در موزه یادبود پیلگریم و موزه پروینستاون کشف کرده اید. دیدن هر دو شگفت انگیز است و وقتی در منطقه هستید نمی توانید آنها را از دست بدهید.

Provincetown در کیپ کد در ماساچوست

به علاوه ، بنای یادبود حجاج بلندترین سازه ای است که می توانید از آن بالا رفته و مناظر شگفت انگیز منطقه وسیع تر کیپ کد را مشاهده کنید.

اگر آب و هوا برطرف نشد ، به موزه Provincetown بروید که نمایشگاه تاریخچه طولانی شهر را نشان می دهد.

قابلمه خرچنگ در Provincetown در کیپ کد در ماساچوست

برای یک غذای خوشمزه ، به The Lobster Pot بروید. که چیزی شبیه یک موسسه در شهر است. کاملاً آرام است ، برخی از خوشمزه ترین ماهی هلیبوت کبابی و پای قابلمه خرچنگ را در کل کیپ کد سرو می کند.

بیشتر بخوانید: بهترین پیاده روی در ماساچوست

7.) ساحل Race Point

بهترین کارها در کیپ کد در ماساچوست

ساحل Race Point که به راحتی ساحلی مورد علاقه در کیپ کد است ، در شبه جزیره به دلیل داشتن یکی از بهترین سواحل شهرت دارد. کاملا شگفت انگیز است.

در زمان های خاصی از سال ، حتی ممکن است برخی از مهرها و نهنگ ها را از خود ساحل مشاهده کنید. اوه ، و با توجه به این نکته ، همیشه مراقب حیات وحش در سواحل اینجا باشید. ممکن است اشعه ها و گاهی کوسه هایی وجود داشته باشند که در آبها تردد می کنند.

بعلاوه ، از آنجا که در دسترسی آسان به Provincetown قرار دارد ، قبل از بازگشت به شهر ، می توانید به طور کامل نیم روز گردش کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین مکان ها در شمال شرق آمریکا برای بازدید

8.) ساحل مارکونی

سواحل کیپ کد در ماساچوست

در مورد سواحل ، فراموش نکنید که در Wellfleet توقف کرده و از ساحل مارکونی نیز دیدن کنید. این ایستگاه در فاصله یک مایلی از ایستگاه بی سیم Marconi قرار دارد و هنگام رانندگی در خلیج کیپ کد می توانید از آن دیدن کنید.

تاکستان مارتا در کیپ کد در ماساچوست

ساحل نه تنها خود یک گوهر کامل است بلکه تپه های شنی در اینجا بی نظیر است. آنها بسیار بلند و باورنکردنی برای پیاده روی هستند!

اگرچه ، ممکن است در روزهای خاصی باد بخورد ، بنابراین همیشه لایه هایی با خود ببرید.

9.) فالموث

بهترین کارها در کیپ کد در ماساچوست

بازدید از فالموث قبل یا بعد از قایق به مارتا واینارد واقعاً آسان است ، شهری دوست داشتنی برای کشف در کیپ کد.

این نقطه ای است که برای همه چیز کمی دارد ، مخصوصاً با فانوس دریایی نوبسکا ، ساحل فالموث و سایر غذاهای دریایی سام (اگر ساندویچ خود را پر نکرده اید).

بهترین کارها در کیپ کد در ماساچوست

همچنین ، برای یک شام خوشمزه ، یک میز در رستوران Landfall رزرو کنید. بشقاب ماهیگیران آنها یک لذت کامل است.

10.) پارک ایالتی نیکرسون

بهترین کارها در کیپ کد در ماساچوست

آیا دوست دارید از خط ساحلی دور بمانید؟ سپس در پارک ایالتی نیکرسون پارک کنید. در بین بروستر و نمسکاکت واقع شده است ، این مکان کمی آرام است که می توانید پیاده و یا حتی چند شب در آن گشت بزنید.

کل منطقه اطراف Cliff Pond دوست داشتنی است و یک میلیون مایل دورتر از شهرهای مجاور احساس می شود. این تقریباً مانند یک عقب نشینی کوچک در کیپ کد است ، به ویژه هنگام قدم زدن در مسیر حلقه Cliff Pond Loop.

بیشتر بخوانید: بهترین کارها در بوستون

11.) چاتهام

آسیاب بادی در کیپ کد در ماساچوست

رو به جنوب ، مشرف به دریا به سمت نانتاکت ، بازدید از چاتهام یکی از بهترین کارهایی است که در کیپ کد در طول قرن ها سابقه آن انجام شده است.

این مکان برای دیدن علاقه مندان به تاریخ ، مخصوصاً با سایت های حفاظت شده و موزه هایی که در خیابان ها قرار گرفته اند. هنگامی که به اینجا می آیید ، به دور فانوس دریایی چاتهام و آسیاب بادی گادفری (که در دهه 1700 ساخته شده است) بروید.

اوه ، و بازدید از موزه راه آهن چتم و مرکز دریایی چاتهام مارکونی را که در شمال قسمت اصلی شهر قرار دارد فراموش نکنید.

همچنین ، برای برخی از بهترین صدف های این طرف ماساچوست ، به Oyster Impudent وارد شوید. صدف تازه و گردن کوچک آنها خیلی خوب است که نمی توان آنها را از دست داد.

بیشتر بخوانید: بهترین پیاده روی در ماساچوست

15 بهترین پیاده روی در ماساچوست برای تجربه


بهترین بریتانیای کبیر را ببینید!

بنر تبلیغاتی کتاب مسافرتی فقط بریتانیای کبیر دستی


در اینستاگرام ما به ما بپیوندید …برای فیلم های سفر به کانال YouTube ما بروید!

https://www.youtube.com/watch؟v=ODh6fOOmDDs