14 بهترین ساحل در کرن وال برای بازدید – فقط چمدان دستی

کورنوال منطقه ای باورنکردنی در جنوب انگلستان است که می توانید آن را کشف کنید! با شهرهای ساحلی خیره کننده ، برخی از قلعه های بسیار باورنکردنی و زیباترین هتل ها ، این مکان به همان اندازه جذاب و زیبا است. این بیشتر از خط ساحلی زیبا نیست که بهترین سواحل کرن وال را برای بازدید در خود جای داده است.

در طول این سالها ، ما بارها به کرن وال آمده ایم و همیشه یک خلیج ، ساحل یا ساحل کوچک جدید پیدا می کنیم که بیش از حد غیرمعمول است. با بیش از 400 مایل خط ساحلی ، شما برای انتخاب کاملاً خراب خواهید شد!

بنابراین ، برای سهولت کار ، ما می خواستیم مکانهای مورد علاقه خود را در کورنوال به اشتراک بگذاریم که در آن می توانید یک ساحل عالی پیدا کنید. از خلیج های کوچک کوچک گرفته تا نقاط پر جنب و جوش و محبوب ، من تضمین می کنم که چند جواهر زیبا وجود دارد که شما آنها را دوست خواهید داشت.

بهترین سواحل کورنوال برای بازدید

در زیر ، به بهترین سواحل کرن وال برای بازدید نگاه کنید. زمان شگفت انگیزی برای کاوش در ساحل کرنیش داشته باشید!

1.) خلیج لانتیک

بهترین سواحل کورنوال برای بازدید

خلیج لانتیک تحت مراقبت National Trust ، منطقه ای زیبا برای بازدید از سواحل جنوبی کورنوال است. حدود یک ساعت رانندگی از پلیموث ، یکی از بهترین سواحل کرن وال است که اگر می خواهید سفری یک روزه به دور از خیابان های شهر داشته باشید ، باید از آن دیدن کنید.

اگرچه سنگریزه (سنگهای بسیار ریز ، نه سنگهای بزرگ) ، هنوز هم جذابیت زیادی دارد و خط ساحلی آن با هر ساحل شنی در کورنوال مطابقت دارد.

به من اعتماد کنید ، ساحل به خودی خود خیره کننده است و اگرچه می تواند یک پیچ پیچ تند به سمت ساحل باشد ، اما ارزش آن را دارد. مانند همه مسیرهای صخره ای ، هنگام سرازیری به احتیاط عمل کنید و از مسیرها خارج نشوید. از این گذشته ، هیچ کس نمی خواهد یک پیاده روی بی خیال باشد.

بهترین سواحل کورنوال برای بازدید

به پایان رساندن امواج؟ به سمت پلروان حرکت کنید و به قایق های کوچکی که به سمت فوی سوار می شوند بپیوندید. آن طرف دهانه رودخانه است و هر دو زیبا هستند.

بیشتر بخوانید: بهترین کارها در پلیموث

2.) ساحل Pedn Vounder

بهترین سواحل کورنوال برای بازدید

ساحل Pedn Vounder که در منطقه بزرگتر Porthcurno Cove قرار گرفته است ، مکان خیره کننده ای است که هنگام خراب کردن مسیر ساحلی جنوب غربی می توانید از آن دیدن کنید. نه تنها این ، بلکه ساحل پورتکورنو را نیز در نزدیکی خود قرار داده اید که فقط یک فاصله دارد. در واقع ، شما به راحتی می توانید هر دو کار را در یک روز انجام دهید و برای دیدن منظره غروب خورشید در Logan Rock توقف کنید.

زیباست و ارزش کاوش را دارد ، به شرطی که آن SPF را بزنید! صادقانه بگویم ، باد در اینجا فریبنده است و شما می توانید خیلی سریع بسوزانید!

بیشتر بخوانید: بهترین مکان ها در کورنوال برای بازدید

3.) پررانپورت

بهترین سواحل کورنوال برای بازدید

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که چرا پررانپورت یکی از بهترین سواحل کرن وال برای لذت بردن است! این شهر نه تنها دارای فرصتهای موج سواری باورنکردنی است ، بلکه دارای یک ساحل بزرگ شنی طلایی است که بازدید از آن را کاملاً غیرمعمول می کند.

بهترین سواحل کورنوال برای بازدید

درست در خط ساحلی نیوکوی ، بازدید از آن واقعاً آسان (و گاهی کمی آرامتر) از خود شهر است.

پس از یک روز گشت و گذار ، یک بستنی بزرگ از بستنی فروشی Perran Dairy بگیرید. این خیلی خوبه!

بیشتر بخوانید: بهترین قلعه های کورنوال برای بازدید

4.) ساحل پله های پلکانی

بهترین سواحل کورنوال برای بازدید

ساحل Pentire Steps ، درست در ساحل موگان پورت ، کمی خلوت تر و گاهی فراموش شده است و ارزش دیدن دارد. اگرچه دسترسی به برخی از مشهورترین و بهترین سواحل کورنوال دشوارتر است ، اما اگر از قبل در مسیر ساحلی از پورتکوتان قدم می زنید ، ارزش آن را دارد.

این کاملاً خوشحال است و بیشتر سال نسبتاً آرام است … حتی در فصل اوج! فقط مطمئن شوید که تمام وسایل ساحلی خود را با خود ببرید (این یک پیاده روی است) و از جزر و مد آگاه باشید. محدوده جزر و مد می تواند در اینجا بسیار قابل توجه باشد و بهتر است قبل از بازگشت جزر و مد حرکت کنید.

پس از آن ، به Padstow بروید و در تپه دریای Rick Stein’s Seafood Bar بروید و ماهی و چیپس خوشمزه بخورید.

بیشتر بخوانید: بهترین مکان ها در جنوب انگلستان برای بازدید

5.) ساحل خلیج هارلین

بهترین سواحل کورنوال برای بازدید

یکی از سواحل پرطرفدار در کورنوال ، مکانی عالی برای لذت بردن از همه اعضای خانواده است! مملو از مقادیر زیادی فضا و خطوط ساحلی شنی ، آن نقطه ای است که بزرگ و زیبا است.

بسته به وزش باد ، ساحلی عالی برای موج سواری است که بسیار سرگرم کننده است! از همه بهتر ، نجات غریق هایی نیز وجود دارند که در ماه های تابستان سواحل را زیر نظر دارند.

به علاوه ، اگر مایل به اقامت در این منطقه هستید ، به Pig at Harlyn Bay بروید. کاملاً دوست داشتنی است و دارای حال و هوای فوق العاده ای است.

6.) سواحل پادستو

بهترین سواحل کورنوال برای بازدید

انبوهی از بهترین سواحل کورنوال در اطراف پادستو وجود دارد! اگر می خواهید آب را آزمایش کنید و ببینید کدام را بیشتر دوست دارید ، این مکان بسیار خوبی برای بازدید است.

برخی از موارد مورد علاقه ما عبارتند از ؛ كف سنت جورج ، كوك هاوكر و ساحل باترهول كه نسبتاً به خود شهر نزدیک هستند. اگر در آن طرف خلیج هستید ، ساحل راک را ببینید که برای قدم زدن مناسب تر است (حتی با سگ خود).

اگر به دنبال ساحل کمی بزرگتر (با امکانات) هستید ، ساحل Polzeath را ببینید که اصلا دور نیست.

بیشتر بخوانید: بهترین مکان ها در ساحل کرن وال

7.) کاونس کاو

بهترین سواحل کورنوال برای بازدید

Kynance Cove احتمالاً یکی از بهترین سواحل کرن وال است و برای این کار از آن عکس گرفته شده است.

خط ساحلی دارای آبهای آبی و سبز بسیار حماسی است که دیدن آنها در یک روز آرام و آرام بسیار زیبا است. نه تنها این ، هیترهای رنگارنگ و پشته های پوشیده شده کاملاً چشمگیر هستند در حالی که در قایقرانی قرار دارید.

همه این جواهرات به این معنی است که می تواند در Kynance Cove نسبتاً شلوغ باشد. بنابراین ، اگر می خواهید از اکثریت جمعیت اجتناب کنید ، روزهای هفته و صبح زود (مخصوصاً هنگامی که پارکینگ سریع پر می شود) از آن بازدید کنید.

برای پیاده روی طولانی تر ، مسیرهای ساحلی را تا نقطه مارمولک دنبال کنید. در طول مسیر ، مناظر بسیار زیبایی از خط ساحلی کرنیش خواهید داشت که بی نظیر هستند!

بیشتر بخوانید: بهترین تعطیلات ساحلی در انگلستان

8.) ساحل گویتیان

بهترین سواحل کورنوال برای بازدید

ساحل گویتیان به عنوان تپه موج سواران و یکی از بهترین سواحل کرن وال برای تپه های شنی وحشی نیز شناخته می شود.

واقع در کنار ساحل گودروی ، این یک ساحل بسیار عالی است که می توانید به راحتی در کنار ساحل Towans و اقامت در زرق و برق دار سنت آیوز قدم بزنید و از آن دیدن کنید.

صادقانه بگویم ، این ساحلی است که همه جعبه ها را می چسباند. موج سواری ، خانواده ها ، سگ ها ، تپه های شنی … شما نام آن را بگذارید ، برای آن عالی است!

بهترین سواحل کورنوال برای بازدید

پس از آن ، در کنار Rum & Crab Shack بی تکلف در ساحل سنت آیوس توقف کنید ، آنها برخی از خوشمزه ترین خرچنگ ها را در این طرف کورنوال سرو می کنند.

9.) ساحل پورتمیر

سواحل شنی در انگلستان

اگر سواحل Gwithian و Towans برای شما کافی نبود ، حتماً برای رفتن به ساحل Porthmeor به سمت دیگر St Ives بروید.

بزرگترین ساحل شهر ، همچنین گفته می شود که بهترین ساحل در بین بهترین سواحل کرن وال است. هر چند که من[‘ll leave you to decide on that one!

Awarded a Blue Flag for cleanliness, it’s a stunner of a spot to visit with kids, or alone for a little chill and paddle on the shore.

Afterwards, head to ‘the island’ and ramble across St Ives Head around dusk. The views are lovely on a sunny day. 

Read more: Best seaside holidays in the UK 

10.) Watergate Bay

One of our favourite bays in all of Cornwall, Watergate Bay is a total gem to explore and just a stone’s throw from nearby Newquay and the airport. 

This Is Easily The UK's Best Beach Holiday Destination - The Watergate Bay Hotel, Cornwall, UK (12)

With its decent waves and golden sand, it’s one of the best beaches in Cornwall for surfers and swimmers. In fact, this is where we first learned to surf – at the surfing school right by the Watergate Bay Hotel.

Fancy staying over? Check into the Watergate Bay Hotel. We stayed here for a long weekend and totally fell in love with it. It has a real seaside and chilled vibe; plus their rooms are gorgeous. 

Read more: Our stay at the Watergate Bay Hotel

11.) Porthcurno Beach

12 Amazing Things To See In Cornwall, England (12)

Some people say that Porthcurno is directly competing against Perranporth to be one of the best beaches in Cornwall. Though, I don’t think there needs to be any competition at all; they’re both totally idyllic. 

Nestled against towering cliffs which makes it extraordinary and gorgeous to explore. Plus, the turquoise waters are beautiful on a calm day.

Afterwards, take some time to see the totally iconic The Minack Theatre. It’s so incredible and you might even get to watch a show there! 

Read more: Best places in Cornwall to visit

12.) Fistral Beach

beaches in England Fistral Beach

Right on the shores of Newquay, Fistral Beach is probably one of the more famous beaches in Cornwall that’s within easy reach of the town. This means it’s a pretty accessible beach for most which make it great for all the family. 

Not only that, Fistral Beach is also the beating heart of the UK’s surfing scene. It’s well worth giving it a shot whilst you’re here. 

Yes, you can expect this place to be crowded at times but it’s got a great vibe and lots of amenities within easy reach of the surf.

13.) Treyarnon Bay

Best Beaches in Cornwall To Visit

A perfect spot to watch the sunset, Treyarnon Bay will never disappoint on a sunny day. With amenities and a small coffee spot, it’s the kind of place that’s well worth a few hours soaking up the rays. 

Though, as with most beaches, be cautious of riptides and undercurrents which can be dangerous. Lifeguards are present in the summer months but you should take extreme care nonetheless. 

14.) Sennen Cove

Best Beaches in Cornwall To Visit

Considered one of the most scenic spots in Cornwall, Sennen Cove is great to visit for its impressive waves and picturesque fishing village.

While you are here, you can also hop over to Land’s End which isn’t too far at all. The whole coastline around here is stunning, especially for a ramble to see Enys Dodnan Arch.

Plus, you can easily partner up a trip to Sennen Cove with a visit to Gwynver Beach, too. 

Read more: Best places in Cornwall to visit

11 Gorgeous Places To Visit On The Coast Of Cornwall, England


Check Out The Very Best Of Great Britain!

Hand Luggage Only Great Britain Travel Book Advert Banner


Join Us Over On Our Instagram…Pop Over To Our YouTube Channel For Travel Videos!

https://www.youtube.com/watch؟v=ODh6fOOmDDs