11 بهترین مکان در اورگان برای بازدید – فقط چمدان دستی

اورگان یک ایالت باور نکردنی برای بازدید است! مملو از چشمگیرترین مناظر غربی ، رانندگی و پارک ها. این نوعی از حالت است که می توانید سالها در آن کاوش کنید و خسته نباشید. علاوه بر این ، انبوهی از بهترین مکانها در اورگان برای بازدید وجود دارد ، حتی اگر خارج از منزل مناسب شما نباشد. شهرهای کاملاً جالبی دارد که نباید از دست بدهید.

صادقانه بگویم ، مناظر طبیعی اورگان آن را به مکانی باورنکردنی تبدیل می کند (و این چیزی است که همیشه مرا به ساحل غربی ایالات متحده می کشاند). می بینید ، یکسری مسیرهای پیاده روی زیبا و چشم اندازهای اورگان وجود دارد که بیشتر آنها برای کوهنوردان معتدل در دسترس است.

اگرچه ، همانطور که گفتم ، فقط پیاده روی ها یا طبیعت نیست که بهترین مکان ها را در اورگان برای سفرهای دور تشکیل می دهد! برای کمک به شما در این راه ، می خواستم برخی از مناطق مورد علاقه خود ، مناطق و شهرهایی را که واقعاً نباید از دست بدهید ، به اشتراک بگذارم.

بهترین مکان ها در اورگان برای بازدید

در زیر ، به بهترین مکان های اورگان برای بازدید نگاه کنید. یک زمان حماسی برای کاوش داشته باشید!

1.) سر یاکینا

بهترین مکان ها در اورگان برای بازدید

واقع در شمال نیوپورت ، Yaquina Head یک منطقه ساحلی باور نکردنی است که می خواهید اگر کمی سفر دور از خود را دوست دارید ، آن را کشف کنید. صادقانه بگویم ، خط ساحلی در اطراف Yaquina Head Lighthouse (از دهه 1800) فقط زیبا و مکانی باورنکردنی برای پیاده روی در مسیرهایی است که از منطقه عبور می کنند.

اگرچه منطقه نسبتاً کوچکی (در مقایسه با سایر پارک های اورگان) ، Yaquina Head واقعاً حیرت انگیز است. این امر به ویژه در اواخر بعدازظهر صادق است ، هنگامی که می توانید با یک منظره غروب خورشید نیز مشرف شوید.

حتماً مسیر فانوس دریایی را دنبال کنید یا برای دیدن مناظر کاملاً زیبا به تپه سالال بروید. فقط مطمئن شوید که در ماه های تابستان مقداری آب با خود و مقداری ضد آفتاب همراه داشته باشید. حتی در یک روز ابری ، آن باد می تواند شما را فریب دهد که دچار آفتاب سوختگی شوید!

سرانجام ، برای یک مکان غروب آرامتر (و کاملاً آرام) ، به سمت شمال به سمت ساحل بروید و به ساحل Moolack بروید. چشم اندازهای اقیانوس بسیار خیره کننده است!

بیشتر بخوانید: بهترین مسیرهای پیاده روی در اورگان

2.) منطقه تفریحی ملی تپه های اورگان

بهترین مکان ها در اورگان برای بازدید

درست در محدوده جنوبی جنگل ملی Siuslaw ، تپه های خاکی اورگان یکی از بهترین مکان ها در اورگان برای کاوش در سفر است. منطقه تفریحی ملی تپه های اورگان یکی از بزرگترین تپه های شنی در کل جهان است که طی هزاران سال شکل گرفته است!

از همه بهتر ، سواحل ماسه و تپه ها تا آنجا که می توانید تصور کنید ابریشمی و پودری هستند. شما به راحتی می توانید یک روز کامل را به گشت و گذار در منطقه وسیع تری بپردازید ، به ویژه با تمام نقاط دیدنی و دیدنی. پس از رسیدن ، به یکی از تورهای چهار نفره/ATV بروید که شما را در داخل خود تپه ها می برد.

با این اوصاف ، اگر کمی آرامتر می خواهید ، کفش های پیاده روی خود را جمع کنید و به مسیرهایی بروید که مایل ها طول می کشند.

نکته ای که باید به آن توجه شود … اگرچه هرگز کاملاً با مردم درگیر نشده اید ، اما اگر می خواهید تجربه ای بسیار آرام داشته باشید ، بهتر است صبح زود به آنجا بروید. بله ، ممکن است سردتر باشد ، اما افراد کمتری در اطراف خواهید داشت.

بیشتر بخوانید: بهترین مکان ها در سواحل غربی ایالات متحده برای بازدید

3.) یوجین

بهترین مکان ها در اورگان برای بازدید

در فاصله 100 دقیقه رانندگی از پورتلند ، یوجین یکی از بهترین مکان های اورگان است که می خواهید در آنجا کمی تفریح ​​داشته باشید. چیزی که من در مورد یوجین بیشتر دوستش دارم این است که آنقدر بزرگ است که می توان یک تجربه عالی از شهر ساحلی غرب را تجربه کرد اما به اندازه کافی کوچک است که به راحتی در آن رفت و آمد کنم.

پس از ورود به اینجا ، حتما موزه باورنکردنی تاریخ طبیعی و فرهنگی را کاوش کنید. بله ، ممکن است یک موزه صمیمی باشد اما مطمئناً دارای یک مشت است! پس از آن ، به موزه هنر اردن اشنیتزر بروید ، که اگر حوصله یک فعالیت سرپوشیده را دارید ، کاملاً حماسی است و برای بازدید بسیار مناسب است.

همچنین ، برای تماشای مناظر عالی در سراسر یوجین ، به پارک Skinner Butte بروید. مسیرهای دوست داشتنی (و بسیار آسان) وجود دارد که می توانید آنها را دنبال کنید و برای تفریح ​​صبحگاهی مناسب است.

اگر پارکی است که دنبال آن هستید ، از پارک هندریکس دیدن کنید. این قدیمی ترین پارک در همه یوجین و یک نقطه است که در یک روز آفتابی کاملاً زیبا است. اطمینان حاصل کنید که از باغ های گیاهی بومی دیدن کرده و مسیرهای جنگلی را دنبال کنید.

گرسنه شدن؟ یک میز در بازار ماهیگیران بردارید. پای غذای دریایی و پای خرچنگ آنها بسیار خوشمزه است!

بیشتر بخوانید: شهرهای سرگرم کننده در ایالات متحده برای بازدید

4.) پارک ایالتی ایکولا

بهترین مکان ها در اورگان برای بازدید

احتمالاً یکی از مشهورترین مناطق ساحلی در اورگان ، پارک ایالتی اکولا مکانی بسیار زیبا برای بازدید است. این منطقه کاملاً بکر برای بازدید است و شامل نقاط زیادی برای دیدن و کارهایی است که هنگام سفر در امتداد ساحل انجام می شود.

البته ، شما نمی توانید بازدید از خلیج های ساحلی در Bird Point و Tillamook Rock Lighthouse Viewpoint که در همین نزدیکی هستند را از دست بدهید.

بهترین مکان ها در اورگان برای بازدید

برای پیاده روی باشکوه ، در امتداد مسیر ساحل هند حرکت کنید یا در ساحل کرسنت که کاملاً خوشحال است توقف کنید.

بهترین مکان ها در اورگان برای بازدید

در نهایت ، دیدن نماد نمادین Haystack Rock را در نزدیک ساحل Canon فراموش نکنید. یافتن آن بسیار آسان است و پس از گشت و گذار در خود شهر ارزش تفریح ​​را دارد.

اوه ، و برای یک دم کامل ، به سرخ کنهای Sleepy Monk Coffee بروید. ترکیبات قهوه آنها بسیار خوب است.

5.) پارک ایالتی Silver Falls

بهترین مکان ها در اورگان برای بازدید

Silver Falls State Park که یکی از بزرگترین پارکهای ایالت است ، بسیار زیبا و یکی از بهترین مکانها در اورگان برای کاوش در یک تکه بزرگ از طبیعت است! در حدود 40 دقیقه رانندگی از سالم ، بازدید از یک سفر یک روزه یا استراحت طولانی تر در فضای باز بسیار آسان است.

پس از رسیدن ، مستقیماً سر بزنید تا برخی از آبشارهای نمادین پارک را که در سراسر منطقه خال خالی هستند ، کاوش کنید. مکانهای دیدنی زیادی وجود دارد ، به ویژه آبشارهای جنوبی و آبشارهای شمالی که بسیار زیبا هستند! اگر می خواهید نقاط بیشتری را ببینید ، دنباله مسیر ده آبشار را که کمی بیش از 7 مایل طول دارد ، دنبال کنید. این یک مسیر نسبتاً آسان (برای کوهنوردان باتجربه) است و برای تفریح ​​بیشتر در پارک دولتی ارزش آن را دارد.

اگرچه ، درست مانند سایر نقاط نمادین در اورگان ، می تواند شلوغ شود. این بدان معناست که اگر می خواهید از ازدحام جمعیت اجتناب کنید ، باید خوب و زود برسید.

بیشتر بخوانید: بهترین پارک های ملی ایالات متحده برای بازدید

6.) Mount Bachelor

بهترین مکان ها در اورگان برای بازدید

در حدود دو ساعت فاصله از یوجین ، کوه لیسانس یکی از بهترین مناطق اسکی اورگان است که برای مدتی از ارزش آن می گذرد و از دامنه ها می پرد. این منطقه کاملاً زیبا و یکی از بهترین مکانهای اورگان برای دویدن مناسب برای کل خانواده است.

در حال حاضر ، Mount Bachelor بزرگترین احساس “تفرجگاه” را ندارد اما به نظر من این همه بخشی از جذابیت آن است. اکثر مردم تمایل دارند در بند (حدود 30 دقیقه فاصله) اقامت داشته باشند و اگر قصد سفر طولانی تر اسکی دارید ، ارزش رزرو چند شب در شهر را دارد.

7.) رودخانه هود

بهترین پیاده روی در اورگان (20)

در سواحل رودخانه کلمبیا ، رودخانه هود یکی از شهرهای اورگان است که هنگام سفر در امتداد مرز واشنگتن و اورگان به راحتی می توانید از آن دیدن کنید.

در حالی که اینجا هستید ، حتماً در راه آهن تاریخی کوه هود سوار شوید. این کاملاً کیتچ است و ارزش تجربه را هنگام اقامت در رودخانه هود دارد.

اگر از هوای آفتابی و باشکوه برخوردار هستید ، به The Hook بروید و کایاکی از Hood River SUP و Kayak اجاره کنید. این یک راه عالی برای کشف برخی از آبراههای وسیع تر است و ارزش آن را در بعد از ظهر آرام دارد.

اوه ، و برای برخی از بهترین غذاهای شیرین ، برای خوردن مخروط های خانگی خوشمزه به بستنی مایک بروید. ما آنها را دوست داریم!

در نهایت ، گشت و گذار در کرون پوینت حالت دیدنی ایالتی که در مسیر شما از پورتلند قرار دارد را فراموش نکنید. این یک منطقه بسیار باشکوه در آن سوی رودخانه است.

8.) پورتلند

بهترین مکان ها در اورگان برای بازدید

صحبت از پورتلند ، این یکی از بهترین مکانهای اورگان است که هنگام بازدید از ایالت واقعاً نمی توانید از دست بدهید. در حال حاضر ، ما توصیه می کنیم حداقل چند روز را در شهر بگذرانید ، زیرا زمانی که اینجا هستید ، چیزهای کمی برای دیدن و تجربه وجود دارد.

پس از ورود ، مطمئن شوید که باغ ژاپنی کاملاً نمادین را مشاهده می کنید که بسیار مناسب است. شما به راحتی می توانید چند ساعت خوب را در اینجا تکان دهید و کاملاً خوشحال است. پس از آن ، به موزه هنر پورتلند بروید که از دهه 1800 وجود داشته است. در داخل ، انبوهی از هنرهای بومی آمریکا را در کنار هنر معاصر خواهید یافت که به راحتی می توانید یک روز کامل را صرف دیدن آن کنید.

اگر خانه های تاریخی بیشتر به سبک شما هستند ، داخل عمارت Pittock بنشینید. این خانه به سبک رنسانس بیش از 100 سال در پورتلند بوده است! امروزه ، می توانید با گشت و گذار در داخل ، از محوطه زیبایی که بسیار زیبا هستند ، دیدن کنید. همچنین ، در مجاورت ، انبوهی از مسیرها و مسیرهایی را پیدا خواهید کرد که قدم زدن باشکوهی را در پارک ایجاد می کند.

برای یک غذای خوشمزه ، یک میز در Le Pigeon رزرو کنید. با تمرکز بر روی غذاهای ترکیبی فرانسوی ، دارای ویژگی های زیادی است و منوی فصلی آن کاملاً خوشمزه است.

در نهایت ، اگر آخر هفته از این سفر دیدن می کنید ، سری به بازار شنبه پورتلند بزنید. این یکی از بزرگترین در کشور برای هنر و صنایع دستی است. این بازار صدها مشاغل کوچک و هزاران بازدید کننده از شمال غربی را به خود جذب می کند. شما نمی خواهید آن را از دست بدهید.

9.) پارک ملی دریاچه دهانه

بهترین مکان ها در اورگان برای بازدید

پارک ملی Crater Lake واقع در کوه های آبشار ، یکی از بهترین مکان های اورگان برای چشم انداز است! خوب ، به نظر من حداقل!

از نظر فنی بیشتر یک کالدره است تا دهانه ، منطقه وسیعی است که پیگیری آن از طریق Scenic Byway (فقط در تابستان) باورنکردنی است.

پس از ورود به پارک ملی ، حتماً مناظر ایستگاه رصد دیده بان را مشاهده کنید. این بسیار زیبا است و به راحتی یکی از بهترین چشم اندازها در کل پارک است. بله ، ممکن است کمی مشکل باشد تا به مناظر برسید ، اما همه چیز ارزشش را دارد.

همچنین ، دیدن نمادین Devils Backbone ، Merriam Point و نقطه Wizard Island را از لبه دهانه خود فراموش نکنید. ما خوشمون میاد!

بیشتر بخوانید: بهترین مکان ها در سواحل غربی ایالات متحده برای بازدید

10.) پارک ایالتی اسمیت راک

بهترین مکان ها در اورگان برای بازدید

در فاصله 40 دقیقه رانندگی از بند ، پارک راک اسمیت شامل چشم اندازی خارج از این جهان است که واقعاً تنوع طبیعی اورگان را به نمایش می گذارد.

هنگامی که به اینجا می آیید و در مرکز بازدیدکنندگان ثبت نام می کنید ، حتماً مسیر رودخانه یا کنیون را دنبال کنید که بهترین نقاط پارک را در بر می گیرد.

بهترین مکان ها در اورگان برای بازدید

اگر کمی بیشتر به دنبال یک چالش هستید ، به مسیر Misery Ridge Trail بروید که بین رودخانه کج قطع می شود.

همچنین ، می توانید به راحتی در بالن با هواپیمای هوایی گرم رزرو کنید – کاملاً جادویی است ، اما در صورت وجود آب و هوای نامناسب باید برای لغو شدن آماده باشید.

11.) آبشار Multnomah

بهترین مکان ها در اورگان برای بازدید

یکی دیگر از نقاط واقع در بین پورتلند و رود هود ، آبشارهای مولتنوماه یکی از بهترین نقاط در اورگان است که می توانید در سفرهای وسیع تری در حومه شمالی این ایالت از آن دیدن کنید. صادقانه بگویم ، این توقفی است که باید در تنگه رودخانه کلمبیا انجام دهید و مکانی نمادین است که نمی توانید از دست بدهید.

در اینجا می توانید چند ساعت پیاده روی را به راحتی دور بزنید. بعلاوه ، با داشتن مناظر کاملاً زیبا پاداش می گیرید.

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که پارکینگ می تواند سریع پر شود (مخصوصاً آخر هفته). اگر می خواهید یک فضا را ایمن کنید ، زودتر بیایید و از تعطیلات آخر هفته که می تواند سریع پر شود اجتناب کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین مکان ها در سواحل غربی ایالات متحده برای بازدید

12 بهترین مکان برای دیدن در ساحل غربی ، ایالات متحده آمریکا

بهترین مکان ها در اورگان برای بازدید بهترین مکان ها در اورگان برای بازدید بهترین مکان ها در اورگان برای بازدید


بهترین بریتانیای کبیر را ببینید!

بنر تبلیغاتی کتاب مسافرتی فقط بریتانیای کبیر دستی


در اینستاگرام ما به ما بپیوندید …برای فیلم های سفر به کانال YouTube ما بروید!

https://www.youtube.com/watch؟v=ODh6fOOmDDs